REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Europos dienos renginiai Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje Nuotraukos

Gegužės 9-oji Europos diena, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Europos dienos šventimas prasidėjo gegužės 8 d. Mažieji bibliotekos lankytojai, vadovaujami vyresniosios bibliotekininkės Lionginos Šufinskienės, paruošė darbelių parodą ,,Margaspalvė Europa“ – gamino popierines lėles ir spalvino jas pagal Europos šalių tautinius kostiumus.

Europos dienai paminėti Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje vyko viktorina ,,Mano namai – Europa“. Prieš viktoriną dalyviams vyresnioji bibliotekininkė Jurgita Jasiškytė priminė, kas yra Europos Sąjunga, supažindino su oficialia Europos Sąjungos svetaine www.europa.eu. Viktorinoje varžėsi dvi komandos. Jaunimo komandą sudarė: Valdemaras Verbicki, Kristijonas Mickevičius, Mantas Kundrotas, Justas Šufinskas, Geda Matuliokaitė ir Martyna Šufinskaitė. Jaunuoliai savo komandą pavadino neįprastu vardu –  ,,Despozitai“.  Moterų komandą sudarė: Vida Grigaliūnienė, Ligita Grigaitienė, Lina Neverdauskienė, Dalia Švaplienė, Irena Šufinskienė ir Elytė Vilčiauskienė. Jos savo komandą pavadino protingo paukščio vardu –  ,,Pelėdos“. Visi viktorinos klausimai buvo susiję su Europos Sąjunga: reikėjo atpažinti Europos šalių vėliavas, žemėlapyje surasti ir surašyti visas ES valstybes, atpažinti Europos šalių rašytojų knygų herojus, atsakyti, kada Lietuva įstojo į ES, kiek žvaigždžių ES vėliavoje ir kodėl, koks miestas yra tituluojamas neformalia ES sostine, inscenizuoti eilinio europiečio dieną.

Abi komandos buvo išradingos ir kūrybingos, tačiau, suskaičiavus balus, išaiškėjo, kad vieno taško skirtumu, laimėjo moterų komanda ,,Pelėdos“. Komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir saldžiais prizais. Viktorinos dalyviai džiaugėsi, kad pakartojo žinias ir dar daugiau sužinojo apie Europos Sąjungą ir jai priklausančias valstybes. Dviejų kartų viktorinos dalyviai pokalbį pratęsė prie arbatos puodelio.

Gegužės 9 dieną taip pat vyko kūrybinės dirbtuvėlės ,,Kuriame Europą“. Suaugę ir mažieji kirpo iš įvairių žurnalų iškarpas ir klijavo jas į didelį koliažą. ,,Štai tokios Europos norėtumėme“ – diskutavo bibliotekos lankytojai.

Liongina Šufinskienė ir Jurgita Jasiškytė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresniosios bibliotekininkės

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: