REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Bibliotekininkai Kuršėnų miesto šventėje

2017 metų gegužės 20 dieną Kuršėnų miesto 436 metų minėjimo šventėje dalyvavo ir Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai. Eisenoje linksmais šūksniais, spalvotomis gėlėmis, vienodais bibliotekos marškinėliais pasipuošę, su literatūriniais personažais priešaky bibliotekininkai keliavo į Kuršėnų miesto parką, kur mūsų palapinėje buvo demonstruojamos įvairios naujos veiklos. Šventėje biblioteka kvietė nusifotografuoti su smagiais knygų personažais, pasigaminti autorinį ženkliuką, dalyvauti sportiniame petankės žaidime, išbandyti naujas dailės priemones – smėlio staliukus. Įdomias ir išradingas veiklas sukūrė vyresnioji bibliotekininkė Asta Urbelienė: ji visus norinčius papuošė piešiniu ant veido ar rankos, o prie jos sukurtos naujos fotodekoratyvinės sienelės buvo galima nusifotografuoti ir  trumpam įsikūnyti į vaikų mėgiamą „Ledo šalies“ veikėją Elzą. Vaikus viliojo nauja edukacinė priemonė – individualių metalinių ženkliukų gamyba. Šventės dalyviams buvo pateikiami viktorinos klausimai apie Kuršėnų miestą, o už teisingą atsakymą galėjo su metalo presu pasidaryti unikalų autorinį ženkliuką atminimui arba pasinaudoti bibliotekos pasiūlytais piešiniais su širdele ir jos logotipu ar ekslibriu. O jaunimas ypač domėjosi Kuršėnų miesto renginiuose dar nematyta naujove – petankės žaidimu, kurį pirmąkart pristatėme per Europos Sąjungos minėjimo dieną – gegužės 9. Jis pagrįstas plieninio rutulio metimo taiklumu, žaidžiamas 8 komandomis po 1–3 dalyvius iki 13 taškų. Deja, prizus gavo tik į finalą patekę geriausi petankės rutulio metikai.

Kuršėniškių susidomėjimas neįprastomis ir nemokamomis bibliotekos paslaugomis atskleidė, jog dirbame teisinga linkme ir galime drąsiai konkuruoti su komercine pasiūla, nes savo veiklomis mokame nustebinti į biblioteką ateinančius lankytojus. Ateikite ir ne tik skaitykite pas mus!

Roberta Rasikienė,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė

Nuotraukų autoriai –  Roberta Rasikienė ir Almantas Šlivinskas

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: