REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Dviračiais po Šiupylių kraštą Nuotraukos

Visiems gerai žinomas posakis: „Sportas – sveikata.“ Gydytojai visuomet teigia, kad fizinis aktyvumas yra būtinas gerai sveikatai palaikyti. Labai dažnai pamirštama paminėti vieną didžiausių sporto naudų žmogui, kuri gali būti didesnė už visas kitas kartu paėmus, – naudą žmogaus psichikai ir sielai. Šiai naudai pasiekti nebūtina kopti į kalnus ar kasdien nuvažiuoti 10 km dviračiu. Tam, kad gerai jaustumėmės emociškai, dažniausiai užtenka pasportuoti savo malonumui, pasirenkant labiausiai patinkančią sporto šaką. Sportuoti galima ne tik namuose vieniems, bet ir kelioms amžiaus grupėms kartu. Sportuojant kartu galima rasti daug bendraminčių.

2017 m. gegužės 19 dieną suorganizuotas bibliotekininkės Salvinijos Šeškauskienės sukurto Šiupylių krašto pažintinio, turistinio maršruto pristatymas. Į žygį dviračiais buvo kviečiami visi norintys, todėl labai smagu, kad į šį žygį dviračiais keliavo įvairių kartų atstovai. Naudodami programą Actionbound savo asmeniniais dviračiais įveikėme sudarytą maršrutą po Šiupylių apylinkes, žymias vietas. Keliaudami dviračiais geriau pažinome savo kraštą, jo istoriją, etninę kultūrą, aplankėme bažnyčią, įžymių žmonių paminklus, Šiupylių malūnus, kitas įdomias vietas, pabuvome įvairioje ir visada nuostabioje gamtoje.

Visi dalyviai ne tik didino savo fizinį aktyvumą, pratinosi sveikai gyventi, bet ir išbandė savo ištvermę, patyrė naujų įspūdžių, pasisėmė gerų emocijų.

 Salvinija Šeškauskienė,
Šiupylių bibliotekos bibliotekininkė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: