REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnuose paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena Nuotraukos

Pirmą vasaros dieną švenčiama Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šia proga, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centre vyko Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro organizuojama šventė „Vaikai – mūsų sparnai“.

Su švente vaikus sveikino LR Seimo pirmininko pirmosios pavaduotojos padėjėja Ada Grakauskienė, Šiaulių rajono mero pavaduotojas Algis Mačiulis ir Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė, atsakinga už vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūrą Irina Vidžiūnienė.

Po sveikinimų, kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Ikaras“ aktorės, renginio vedėjos – paukštės kvietė vaikus ir jų mokytojas pažiūrėti teatro „Ikaras“ spektakliuką „Trys murziukai“ (režisieriai ir autoriai L. ir P. Valskiai) .

Pasibaigus spektakliukui, vaikai buvo kviečiami nusifotografuoti, išbandyti savo jėgas įvairiose estafetėse ir sudalyvauti akcijoje „Taikos glėbys“, kurios metu, apsikabinę vaikai, parodė, kad yra draugiški vieni kitiems.

Justina Rutkauskienė
Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centras

Nuotraukos Petro Valskio ir Justinos Rutkauskienės

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: