REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Paskaita „Meno terapija/motyvacija: kodėl taip elgiuosi?“ Kairių bibliotekoje

Įgyvendinant projektą „Kairiai – sveikos gyvensenos centras” 2017 metų gegužės 30 dieną Kairių bibliotekoje vyko paskaita ,,Meno terapija/motyvacija: kodėl taip elgiuosi?“. Projektas finansuojamas Šiaulių rajono savivaldybės.

Užsiėmimą vedė šiaulietė dailininkė tapytoja, meno terapeutė Birutė Kuicienė (Bitė Kuic). Paskaitos metu dalyviai buvo supažindinti su meno terapija, kuri skiriama  žmonėms, norintiems pažadinti užslopintą kūrybiškumą, spręsti asmeninės raiškos problemas. Praktinio užsiėmimo metu  lankytojai susipažino su savimotyvacijos problema. Kodėl taip elgiasi, kodėl vieni dirba, o kiti ne, kodėl padeda vieni kitiems, kodėl vieni tvarko aplinką, o kiti niokoja ją. Motyvacinė paskaita padėjo išsiaiškinti daugybę atsakymų į mums taip rūpimus klausimus, kurie charakterizuoja asmenybės elgesio visuomenėje, šeimoje ir pačiam su savimi motyvaciją. Lektorė papasakojo ir apie terapinius ir šviesos staliukus, kurie naudojami gydant įvairias psichologines problemas.

Paskaita buvo naudinga ir įdomi patarimais, kaip paanalizuoti savo ir kitų asmenybių motyvaciją ir atsakyti į klausimą,  kodėl nėra vieningos motyvacijos teigiamiems gyvenimo pokyčiams.

Ramutė Preimontienė,
Kairių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: