REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

IQ KOVOS sugrįžta 13 sezonui!

Nori antradienio vakarus praleisti turiningai? Registruokis į „IQ Kovas“, varžykis dėl prizų ir įgauk naujų žinių!

Registruokis savo komandą čia: http://protai.lynxspot.lt/registruok-komanda.html

Ir antradieniais susitinkame Klaipėdoje, Šiauliuose, Raseiniuose ir Kuršėnuose!

O čia viskas ką reikia žinoti:

NAUJAS SEZONAS (DUBLIS 13):

Protų mūšiai – tai komandinis žaidimas, kurio metu vedėjas garsiai užduoda klausimą ir komanda turėdama atitinkamą laiko kiekį pasitardama užrašo, jų manymu, teisingus atsakymus ant lapelių. Po pateiktų visų turo klausimų, komanda per 2 minutes privalo atnešti savo atsakymų lapelį žaidimo vedėjui.

Kiekvienas protų mūšių žaidimas susideda iš 6 turų, kuriuose ir vaidiniai ir garsiniai ir tekstiniai klausimai. Protmūšio žaidime griežtai draudžiama naudotis išmaniaisiais prietaisais arba pagalbinėmis knygomis, nebent etapo sąlygos tai leidžia.

Bendrai apie žaidimą:

 • Visas žaidimas trunka 2-3 valandas. Po kiekvieno turo yra 10-15 min pertraukėlė, per kurią taisomi žaidėjų pateikti atsakymai.
 • Maksimalus dalyvių skaičius komandoje – 8 žaidėjai.
 • Per metus sužaidžiami du sezonai. 1 sezonas vyksta nuo sausio iki birželio. Nuo birželio iki rugsėjo atostogos. 2 sezonas vyksta nuo rugsėjo iki sausio.
 • Žaidimai vyksta kiekvieną antradienį nuo 19 val.

Šiauliuose – „IQ zona“ P. Višinskio 41;

Klaipėdoje – „Pauzė“ Herkaus Manto 25;

Raseiniuose – “Mix Grill” Vilniaus 132-2;

Kuršėnuose – „Editos kavinė“ J. Basanavičiaus 5

 • Žaidimo kaina: 1 asmeniui – 1,5 €.
 • Žaidime kas kart dalyvių skaičius ir dalyvaujantys asmenys gali kisti. Žaidžiama už komandos pavadinimą.

Reitingavimas ir prizai:

 • Viso sezono žaidimai bus suskirstyti į sunkumus: Pirmasis žaidimas reitinguojamas įprastai (x1); Antrasis žaidimas reitinguojamas įprastai (x1); Trečiasis žaidimas reitinguojamas dvigubai (x2); Ketvirtasis žaidimas reitinguojamas trigubai (x3).
 • Visą sezoną komandos kovos dėl bendros įskaitos taškų. Daugiausiai taškų surinkusi komanda bus apdovanota IQ KOVŲ trofėjumi ir papildomu prizu.
 • Komandos taip pat varžysis ir virtualiuose divizionuose. Visos komandos sužaidusios pirmą žaidimą bus padalintos į virtualius divizionus keturiems žaidimams. Po keturių žaidimų divizionas iš naujo perskirstomas pagal bendros įskaitos taškus (pvz. Jei sezone žaidžia 15 komandų, kiekvienas virtualus divizionas turi po 5 komandas. Ir po keturių žaidimų, kai reikia sudaryti naujus divizionus, 1-5 bendros įskaitos vieta keliauja į 1 divizioną; 6-10 – į 2 divizioną; 11-15 – į 3 divizioną. Ir taip divizionai perskirstomi po kiekvieno ketvirtojo (x3) žaidimo)
 • Ką gauna virtualių divizionų nugalėtojai? Kiekvieno virtualaus diviziono nugalėtojai gauna įsteigtus rėmėjų ir IQ KOVŲ prizus. Tad reiškia, kad komanda, kurie ne per dažniausiai užima aukščiausias vietas, gali taip pat laimėti prizus varžydamasi su savo pajėgumo komandomis! Tokie prizai bus įsteigti po kiekvieno (x3) žaidimo.
 • Taip pat įsibėgėjus sezonui įvyks ir „Knock OUT“ TAURĖS varžybos, kur burtų keliu ištrauktos komandos varžysis tarpusavyje dėl taurės ir papildomų prizų!

 • Siųsti draugui
 • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: