REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Paskaita-seminaras „Medijos ir informacija – kaip jas šiuolaikiniam žmogui suvaldyti“

KNYGOS „ŠIUOLAIKINĖS MEDIJOS IR INFORMACIJA: POŽEMINIAI GARAŽAI GOOGLE KARALYSTĖJE“ AUTORIŲ VINCO GRIGO IR ANDRIAUS ŠUMINO PASKAITA-SEMINARAS „MEDIJOS IR INFORMACIJA – KAIP JAS ŠIUOLAIKINIAM ŽMOGUI SUVALDYTI“.

Š. m. spalio 4 d., 13 val. Šiaulių valstybinės kolegijos (ŠVK) Centrinių rūmų aktų salėje (Aušros al. 40, Šiauliai, 3 aukštas) organizuojamas nemokamas seminaras informacijos ir komunikacijos valdymo tema, kurį ves knygos „Šiuolaikinės medijos ir informacija: požeminiai garažai Google karalystėje“ autoriai: VU Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų instituto lektorius dr. V. Grigas ir docentas dr. A. Šuminas.

Dalyviai plačiau sužinos šiuolaikinių medijų naudojimo ir informacijos išteklių vartojimo subtilybes, kartu su lektoriais aptars, ką svarbu žinoti ir gebėti iki pradedant naudotis paieškos sistemomis, ir kas svarbu po to, kai imame naudotis rasta informacija. Su seminare dėstomomis idėjomis galės susipažinti visi, kurie nori būti sumaniais ir aktyviais informacijos vartotojais, kurie reflektatyviai ieško informacijos, supranta, kaip informacija yra kuriama ir vertinama, geba ją naudoti kurdami naujas žinias, tam pasitelkdami šiuolaikines medijas ir išteklius. Šio renginio metu gautos žinios gali būti aktualios ne tik bet kuriam komunikacijos vartotojui, bet ir kaip parankinė priemonė informacijos paslaugas teikiantiems specialistams bei mokytojams, užsiimantiems medijų ir informacinio raštingumo gebėjimų ugdymu, mokantiems kitus relevantiškos informacijos paieškos, atrankos ir valdymo.

Rašydami knygą autoriai siekė tekstą pateikti kuo aiškiau, minimaliai naudojant akademiniams tekstams būdingą terminologiją ir minties raišką, to sieks ir seminaro metu, todėl kviečiami visi besidomintys šiuolaikine komunikacija ir požeminiais garažais „Google karalystėje“.

Kaip teigia patys autoriai, jų išleista knyga skiriama tiesiog tiems, kurie informaciją vertina taip pat rimtai, kaip maistą. Filme „Super didelis Aš“ (Super Size Me) parodoma, kas nutiko, kai žmogus visą mėnesį be pertraukos valgė tik greitųjų restoranų maistą. Pasekmės sveikatai buvo liūdnos. Įdomu, kas nutiktų žmogui, kuris ilgą laiką vartotų tik pirmą pasitaikiusią ir abejotinos kokybės informaciją? Geriausiu atveju būtų galima tikėtis intelektinės dehidratacijos.

Šis seminaras yra Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos (ŠRSVB) įgyvendinamo ir Lietuvos kultūros tarybos finansuojamo projekto „Išdrįsk pasitikti kintantį pasaulį“ dalis, kurį organizuoti padeda Šiaulių valstybinė kolegija. Norintiems bus suteiktas kvalifikacinis pažymėjimas, kurį nemokamai išduos Šiaulių valstybinės kolegijos Verslumo ir lyderystės centras. Seminaro trukmė 3–4 val. su kavos pertraukėle. Dalyviai gaus seminaro dalomąją medžiagą.

Smulkesnę informaciją teikia ŠRSVB Informacijos ir kraštotyros skyriaus specialistai, tel. (841) 523 798.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: