REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Gilaitiškių išvyka į Kelmės mažąjį teatrą

2017 m. rugsėjo 26-ąją dieną Gilaičių bibliotekos projekto „ Gilaičių knygos teatro įkūrimas“, kurį finansuoja Kultūros taryba ir Kultūros ministerija, dalyviai buvo išvykę į Kelmės mažąjį teatrą. Net du Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro mikroautobusai sunkiai talpino, norinčius keliauti į Kelmę. Prie kelionės sėkmės prisidėjo ir vasariškai šilta, saulėta diena.Tad pro autobusų langus keliauninkai galėjo stebėti auksinėmis rudens spalvomis nutapytus gamtovaizdžius.

Daugelis vaikų pirmą kartą įžengę į Kelmės mažąjį teatrą nepatikėjo, kad pastarasis bus ne tik mažas, bet ir stebėjosi neradę erdvių, kurias galima išvysti  profesionaliuose teatruose. Svetingai pasitikęs vaikus, teatro aktorius bei vykdomo projekto Gilaičiuose, teatrinių užsiėmimų vadovas Modestas Vaitkevičius paaiškino, kad teatras šiose patalpose gyvena paskutines dienas, ir netrukus įsikels į Kelmės kultūros centrą, kur laukia nauja šiuolaikiška salė, grimo ir persirengimo kambariai.

Na, o jaunieji teatralai tą dieną stebėjo teatro spektaklį „ Kaminkrėčio laimė“. O vaikų, atvykusių iš mažo kaimelio laimė atrodė labai paprasta; išvysti savo mylimą vadovą, kuris, beje, šventė savo gimtadienį, vaidinantį scenoje, iš arčiau susipažinti su kitais teatro aktoriais, užduoti jiems įdomių klausimų. Patys drąsiausieji nepraleido galimybės pažvelgti ir į teatro užkulisius, paliesti scenos dekoracijas, išmėginti stebuklingąjį dūmus leidžiantį įrenginį. Važiuojant namo, nejučia galvoje toptelėjo sena kaip ir pasaulis citata, pasakyta rusų teatro aktoriaus ir žymaus režisieriaus Konstantino Stanislavskio; „Jei žemėje yra stebuklų, tai jie vyksta teatre“.

Rita Bielskienė,
Gilaičių bibliotekos bibliotekininkė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: