REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Spalvotų akmenukų medžioklė

Rašau Jums norėdama pabandyti įnešti džiaugsmo, šypsenų ir geros nuotaikos į rudenėjantį Kuršėnų kraštą. Labai tikiuosi, jog tai pavyks ir bus šauni atrakcija vaikučiams :)

Gimiau, augau ir mokiausi Kuršėnuose. Juose prabėgo visa mano vaikystė. Kol buvome maži, prisigalvodavome įvairiausių žaidimų ir atrakcijų. Nenuobodžiavome, linksmai leisdavome laiką. Daug smagių žaidimų atkeliavo iš užsienio ir džiugino mūsų vaikiškas širdutes. Labiausiai mano prisiminimuose įstrigęs „secret‘ų“ darymas. Pamenu, kaip užkasdavome gražiai sudėtas gėlytes, šakeles, lapelius po stiklo šuke ir juos parodydavome tik geriausiems draugams. Buvo kažkas tokio „Wow“!

Dabar jau mes užaugę ir patys auginame vaikučius, o juk jie pats didžiausias mūsų turtas! Norisi, kad vaikai žinotų kas yra vaikystė ir leistų jai džiuginti jų mažas širdeles.

Po pasaulį plinta labai smagus žaidimas „Spalvotų akmenų medžioklė“. Nuo Amerikos jis atkeliavo į Angliją, pasiekė miestą, kuriame mes gyvename. Todėl norėtųsi, kad jis taip pat pasiektų ir Lietuvą, bei mano gimtąjį kraštą – Kuršėnus.

Žaidimo taisyklės labai paprastos: reikia prisirinkti akmenukų, juos nuspalvinti, kažką nupiešti ar parašyti ir paslėpti mieste, parke, pakelėje, prie mokyklos, žodžiu ten, kur juos galėtų rasti. Radę tokį akmenį vaikai jį slepia kitur. Taip akmenukai keliauja iš vienos vietos į kitą ir džiugina vaikus (aišku, džiugina ir tėvelius, nes tikrai verčia nusišypsoti vieną jų suradus(patikrinta)).

Socialiniame tinklalapyje Facebook kuriamos grupės butent tų miestų, kuriuose „keliauja“ akmenukai. Jose dalijamasi nuotraukomis, bei užuominomis kada ir kur yra ar bus paslėptas „akmenukas keliauninkas“.

Labai smagu matyti laimingus vaikus, kurie įnirtingai ieško kuo geresnės vietos paslėpti akmenukus, o dar laimingesni jie būna suradę kito darbelį.

Linkiu toliau šiuo žaidimu skleisti gerą nuotaiką ir džiaugsmą . Tai puiki atrakcija, kurioje dalyvauja visa šeima. UŽ VAIKYSTĘ!

Labai tikiuosi, kad gal paskelbsite mano laiškelį ir atsiras tėvelių, norinčių prisidėti prie šitos šaunios idėjos ir džiuginti vaikučius.

Su pagarba,
Viktorija Petrauskienė,
bei jos šaunioji šeima Viltė, Dinaidas ir Paulius :)

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: