REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Leidžiame laisvalaikį kitaip

Nuo gegužės mėnesio iki pat dabar, Drąsučiuose  vyko projektas „Leidžiam laisvalaikį KITAIP“. Renginiu buvo siekiama organizuoti dienos užsiėmimus Šiaulių rajono kaimiškose teritorijose, siekiant ugdyti jaunimo sveikos gyvensenos įgūdžius ir įtraukti juos į turiningą, savanorišką veiklą.

Gavus atitinkamą finansavimą, buvo nuspręsta veiklas vykdyti tik Drąsučiuose. Pradžioje projekto vykdytojai nuvyko į Drąsučius ten susitiko su jaunimu, kalbėjosi, diskutavo apie tai, kokių veiklų, užsiėmimų jaunuoliai norėtų. Išgirdus jų pageidavimus buvo parengta užsiėmimų programa. Iš viso buvo suorganizuoti 3 užsiėmimai, po kurių taip pat buvo organizuojamos diskusijos, aptarimai, jaunuoliai galėjo įsivertinti save ir įvertinti veiklą.

Užsiėmimai buvo dienos trukmės, jų metu buvo ugdomi sveikos gyvensenos įpročiai, supažindinama su tam tikromis treniruočių rūšimis, mokoma planuoti savo laiką, organizuoti turiningą laisvalaikį, ir kt. Jaunuoliai gavo paruošti „namų darbus“, Drąsučiuose padėjo ir patys organizavo Olimpinį rudenį 2017, kurio metu aktyviausi jaunuoliai užėmė teisėjų pozicijas, patys dalyvavo ir ragino kitus prisijungti. Viso projekto metu veikė grupė socialiniame tinkle, kur buvo įkeliamos nuotraukos, naujienos ir kt. informacija apie projektą. Projekte dalyvavo per tris renginius virš 100 jaunuolių (14-29 m.) Renginį organizavo sporto klubas „Dvikova“ ir Drąsučiu kaimo bendruomene kartu su Šiaulių rajono savivaldybe, kurie ir tapo pagrindiniais rėmėjais. Tikimės, kad šis, pasisekęs, renginys turės tęstinumą ir susitiksime kitais metais.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: