REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Tarptautiniame turnyre Olandijoje kuršėniškiams pavyko iškovoti beveik viską, kas tik buvo įmanoma

2017 metų spalio 21 dieną Sneek mieste, Olandijoje vyko 16-asis tarptautinis turnyras „Waterpoort CUP 2017“. Turnyre dalyvavo apie 250 dalyvių iš 8 Europos šalių.

Jau tapo tradicija, kad prie daugelio Lietuvos klubų vykstančių dalyvauti į šias varžybas prisijungė ir kuršėniškiai: Mėta Salygaitė finalinėje kovoje nusileido varžovei iš Klaipėdos ir užėmė 2 vietą. Tomas Mituzas, Nojus Grikštas ir Titas Černiauskas savo amžiaus ir svorio kategorijose neturėjo lygių, laimėjo visas kovas ir tapo čempionais. O vaikų iki 40 kilogramų kategoriją papuošė gražus kuršėnietiškas finalas, kuriame po lygios ir atkaklios kovos teisėjai pergalę skyrė Kajui Jonaičiui, o antrąją vietą – Raigardui Salygai.

Turnyre puikiai sekėsi ne tik sportininkams, bet ir teisėjų brigadai iš Lietuvos. Iš 3 teisėjų, 2 buvo „Kuršėnų Kyokushin karate klubo DAO“ atstovai: Valdemaras Mitkus ir Marius Fokas. Teisėjavimas buvo įvertintas varžybų organizatorių, kurie pageidavo, kad pačiose svarbiausiose suaugusiųjų amžiaus grupės finalinėse kovose teisėjautų būtent kuršėniškiai.

Tokie puikūs rezultatai parodo, kad bendradarbiaudami „Kuršėnų Kyokushin karatė klubas DAO“ ir Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykla ugdo labai stiprią ir perspektyvią jaunąją karatistų kartą, kuri ateityje turėtų garsinti Šiaulių rajono ir Lietuvos vardą įvairaus lygio varžybose. Tokio pasiruošimo nepavyktų pasiekti be neformaliojo vaikų švietimo krepšelio lėšų, kurių dėka sportininkų rengimas tapo daug kokybiškesnis. O į turnyrą Olandijoje nebūtų pavykę nuvažiuoti be Šiaulių rajono savivaldybės kultūros ir sporto veiklos projektų rėmimo „Kuršėnų Kyokushin karate klubo DAO“ projektui – „Sportuok Kyokushin Karate ir lavink savo kūną bei dvasią“.

Sportininkus paruošė ir į varžybas lydėjo Valdemaras Mitkus.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: