REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Fotomeno parodų erdvės ir fotografijos darbų parodos „Portreto paieškos“ atidarymas

Lapkričio 6 d. Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekoje pristatyta nauja fotomeno parodų erdvė ir joje eksponuota pirmoji Fotomeno kursų dalyvių darbų parodą „Portreto paieškos“. Jų autoriai – projekto dalyviai, kuriems šie mokymai įkvėpė norą tobulėti ir dar labiau pamilti fotografijos meną.

Jau beveik metus Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekoje vyko fotomeno kursų dalyvių susitikimai, įgyvendinant Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektą „Fotomeno erdvės Kuršėnų bibliotekoje“.

Per parodos atidarymą pozityvias mintis apie projekto reikšmę Kuršėnų miestui išsakė jo vadovas, Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos l. e. direktoriaus pavaduotojo pareigas Almantas Šlivinskas. Pirmąjį pusmetį mokymus vedusi lektorė Inga Viršilienė ypatingai džiaugėsi patirtu kūrybos džiaugsmu ir įdomiais mokiniais, kurie sugebėjo įtraukti į veiklas taip, kad net pasimiršdavo laikas. „Kurti galime kiekvienas, tik reikia rasti laiko sau, mėgstamą sritį, kurioje kaskart tobulėsime“,  – pasakojo fotografė.

Savo apsilankymu nudžiugino Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė, kuri skatino ir toliau burti bendruomenę tokioms įdomioms veikloms.

Fotografas ir mokymų lektorius Rolandas Parafinavičius pritarė požiūriui, jog svarbiausia, kad fotografijos menas ir erdvė Kuršėnuose pradėta pamažu įgyvendinti, taip pat palinkėjo niekada nieko nekopijuoti, o kurti ir ieškoti savito braižo, atrasti nepakartojamą ir tokį vienintelį kadrą, kurio dar nenufotografavo niekas kitas.

Parodos atidarymo metu nuostabios muzikos garsais su visais dalijosi Kuršėnų meno mokyklos mokytojai: Danutė Streckienė ir Kęstutis Rupšys.

O gal ir Jūs fotografuojate ir norite savo kūryba pasidalinti? Kviečiame kreiptis į Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos darbuotojus dėl savo parodos eksponavimo. Joje atsirado nauja fotomeno erdvė, kurioje gali būti ir Jūsų darbai!

Roberta Rasikienė,
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė

Robertos Rasikienės ir Almanto Šlivinsko nuotraukos

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: