REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Advento kalendorius papuošė Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyrių

„Kur tik beeitum ir ką beveiktum, lai ant peties angelėlis sėdės. Kas benutiktų ir ką bekalbėtum, tegu jis viską išspręsti padės. Kaip besielgtum ir ko benorėtum, lai gėrio pradas tave tolyn ves. Ir kad ir ką tau kiti besakytų, leisk savo širdžiai pasiekti žvaigždes“.

Tokiais gražiais ir prasmingais, tačiau nežinomo autoriaus žodžiais pasitikome 2017 metų pirmąją žiemos dieną. Norit nenorit – Kalėdos artėja. Bet prieš tai ir vėl bus Adventas. Puošimės, dabinsimės, gerus darbus darysime, dovanas pakuosime ir nekantraudami lauksime. Adventas krikščionių religijoje yra laikotarpis, pažymintis laiką iki Jėzaus gimimo. Adventas trunka beveik mėnesį, per tą laiką praeina 4 sekmadieniai. Dėl to su pačia aktyviausia ir ištikimiausia bibliotekos vaikų klubo „Smalsučiai“ mergaite Saule Rakauskaite bibliotekininkės nutarė pagaminti Advento kalendorių. Nieko nelaukusios kibome į darbus. Saulės iniciatyva nusprendėme Advento kalendorių sukurti iš daug spalvotų vokų, kuriuos darėme pačios, ir pabaigoje sudėliojome iš jų eglutę. Sekėsi tikrai puikiai. Besišnekučiuodamos, begurkšnodamos arbatą ir beskanaudamos sausainiais pradėjome galvoti, ką gi į tuos vokus įdėti. Vokuose paslėpėme įvairiausių užduočių, skanėstų, palinkėjimų. Iš žurnalų iškarpėme 24 skaičiukus ir, kad būtų įdomiau, vokelius išdėliojome ne eilės tvarka. Nuo darbo pradžios praėjo kone dvi valandos! Bet, matyt, pagautos įkvėpimo, nė nepajutome akimirksniu prabėgusio laiko. Kalendorių pakabinome matomoje bibliotekos vietoje ir kasdien vieną iš bibliotekos lankytojų maloniai nustebinsime voke besislepiančia staigmena. Kviečiame ir visus kitus plačiau sužinoti apie Advento tradicijas bei pasigaminti nuotaikingą, ypatingą, stebuklingą, artėjančiomis šventėmis alsuojantį Advento kalendorių. Kad laikas iki švenčių praeitų greičiau ir įdomiau, skaičiuokime dienas kartu atverdami paslapčių voką.

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: