REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Antrame Vilniaus karatė lygos etape toliau sėkmingai renkami taškai

2017 m. gruodžio 2 dieną, vyko Vilniaus karatė lygos antras etapas. Kuriame susirinko dalyvauti beveik 500 dalyvių iš kurių 25-ki Kuršėnų karatistai. Sportininkai sėkmingai rinko taškus abiejose rungtyse. Kata – nekontaktinėse kovose ir Kumite – kontaktinėse kovose.

Iš viso iškovotos net 28-ios prizinės vietos. Geriausiai sekėsi Lukui Neimantui, kuris abiejose rungtyse tapo čempionu. Taip pat kata rungtyje čempione tapo Miglė Misiulytė, o kumite rungtyje Nojus Grikštas, Kajus Jonaitis, Teodora Kaveckaitė ir Gvidas Rimkus. Kumite rungtyje antras vietas iškovojo: Titas Černiauskas, Augustinas Dvarionas, Heilė Glodenytė, Rokas Jankauskis, Kristijonas Pocius ir Julius Simonovičius, o kata Geraldas Dvarionas. Trečias vietas laimėjo kumite rungtyje: Lukas Ališauskas, Geraldas Dvarionas, Mindaugas Lidys ir Raigardas Salyga, kuris taip pat trečias buvo ir kata rungtyje, kartu su Roku Jankauskiu ir Kristijonu Pociumi.

Tokie puikūs rezultatai leido bendroje įskaitoje užimti ketvirtą vietą iš 19 komandų. Pavasarį vyks paskutinis, trečias etapas, po kurio bus sumuojami visi taškai ir bus išaiškinti Vilniaus karatė lygos laimėtojai sportininkai ir klubai.

Nuotraukoje ant kata rungties prizininkų pakylos iš kairės 2 vieta – Geraldas Dvarionas (Kuršėnai), čempionas – Lukas Neimantas (Kuršėnai), 3 vietos: Titas Simonavičius (Anykščiai) ir Rokas Jaunkauskis (Kuršėnai)

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: