REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Drąsučių mokykloje vyko pažintinės veiklos renginys „Pasimatuok profesiją“

Organizuodami šios dienos veiklas norėjome padėti mokiniams įsivertinti individualius gebėjimus, skatinti mokinius, ypač vyresniųjų klasių, domėtis savo ateities perspektyvomis ir galimybėmis. Siekėme susipažinti su keramiko, staliaus ir automobilių techninės apžiūros specialisto profesijomis.

Patys mažiausieji, penktokai ir šeštokai, važiavo į Šiaulių r. savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų centrą, kur mokėsi lipdyti iš molio. Vaikai apžiūrėjo medžio dirbinių parodą, parsivežė visą dėžę puikių darbelių, kuriuos ten sukūrė. Mažieji mokinukai buvo labai patenkinti.

Septintokai ėjo į Drąsučiuose veikiančią UAB „Medrimda“, kur domėjosi staliaus profesija. Pirmiausia vaikai apžiūrėjo gerai vėdinamą džiovinimo patalpą. Po to pasidžiaugė įvairiais įmonės pagamintais meniniais žaisliukais, kalėdiniais eglutės papuošaliukais. Pasiklausę apie profesiją ir darbo ypatumus, septintokai pabandė ant medžio gabalėlio išdeginti savo vardus.

Mokyklos 8-10 klasių mokiniai lankėsi Šiaulių techninių apžiūrų centro Kuršėnų techninių apžiūrų stotyje. Specialistas papasakojo, kaip tikrinamas automobilis, kokia turi būti jo komplektacija, kokie techniniai duomenys, kad jį būtų galima eksploatuoti. Mokiniai susidomėję apžiūrėjo įrangą, stebėjo tikrinamą automobilį, prietaisų parodymus. Specialistas papasakojo, kad norint dirbti tokį darbą reikia turėti techninį išsilavinimą, įgytą kolegijoje arba aukštojoje mokykloje, panašaus darbo patirties.

Grįžę į mokyklą visi susirinkome prie laužo, kurį jau buvo užkūręs kūno kultūros mokytojas su pagalbininkais. Kepėme dešreles, virėme arbatą ir smagiai užkandome, nes beklampodami šiandien gana gausiai iškritusiu sniegu visi buvome išalkę.

Nors oras ir nelepino, dieną praleidome smagiai, daug naujo sužinojome, pasilinksminome, išsiprausėme pirmuoju sniegu ir į namus išėjome kvepėdami laužo dūmais.

Lietuvių kalbos mokytoja
Miglė Puzarienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: