REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Projektas „Visu greičiu pirmyn!“ Kuršėnų sporto mokykloje

Rugsėjo – gruodžio mėnesiais Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykla vykdė neformaliojo vaikų švietimo projektą „Visu greičiu pirmyn!”.

Dar rugsėjo pradžioje į mokyklą kvietėme visus mokinius, tėvelius, svečius ir kitus rajono gyventojus, kurie galėjo susipažinti su mokyklos veikla. Mokiniai, lankantys treniruotes,  patys pristatinėjo savo sporto šaką (boksą, dziudo, graikų-romėnų imtynes,  futbolą, lengvąją atletiką, krepšinį, kiokušin karate, žirginį sportą). Reta proga pasitaikė ir tiems mokiniams, kurie lanko sporto mokyklą. Jie, kaip ir kiti šventės dalyviai, galėjo susipažinti su kitomis sporto šakomis, jas išbandyti.

Sporto mokyklos mokiniai ir neformaliojo švietimo mokytojai lankėsi Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklose. Čia – nuo pristatymų projektoriaus ekranuose, iki demonstravimo – populiarino sporto šakas, kurios kultivuojamos sporto mokykloje.

Projekto partneriai, kitų rajonų sporto mokyklos ir centrai, mielai sutiko priimti jaunuosius Kuršėnų sportininkus, kurie vedė sportinius užsiėmimus. Tai renginiai, skirti bendradarbiavimui ir gerosios patirties pasikeitimui su partneriais. Futbolo komandos vyko į N. Akmenę, kur surengė Kaimynų taurės futbolo varžybas (jose dalyvavo ir svečiai iš Panevėžio), lengvaatlečiai lankėsi Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro manieže ir t.t. Didžiausią įspūdį gausiai (50 žmonių) sporto mokyklos komandai padarė draugai iš Kėdainių sporto centro, kurie po įtemptų varžybų pakvietė mokinius į baseiną. Ne mažiau nustebinti buvo ir keliautojai į Joniškio sporto centrą. Jie aplankė ne tik centrą, bet ir vienintelį Lietuvoje esantį Krepšinio muziejų. Juos sutiko muziejaus įkūrėjas Leonas Karaliūnas, kurio pasakojimai apie čia esančius eksponatus abejingų nepaliko. Muziejaus lankytojai galėjo ne tik ,,pačiupinėti“, bet ir matuotis ten esančius eksponatus. Padarytos fotografijos liks atmintyje visam gyvenimui.

Projektą būtų sunku įgyvendinti be rėmėjų: Arno Liulio individuali veikla, UAB „Juozas veža“, ūkininkė Vilma Kriaučiūnienė, IĮ „Elso IT“, UAB „Romana & CO“.

Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykla dėkoja Mokinių neformaliojo švietimo centrui, kuris remia projektus, suteikiančius galimybę mokiniams parodyti savo galimybes, išmokti bendravimo su kolegomis, susirasti draugų.

Tad – „Visu greičiu pirmyn!“

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: