REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Šventinė popietė „Laiko, žmogaus ir žodžio sąskambis“ Gilvyčių bibliotekoje

Švelniais gitaros garsais, 2017 m. gruodžio 8 dieną vyko šventinė popietė „Laiko, žmogaus ir žodžio sąskambis“, skirta Gilvyčių bibliotekos 70 metų veiklos progai paminėti, pradėjo devintokė Enrika Jocaitė. Visi atvykę buvo apdovanoti šventiniais ženkliukais, kuriuos kiekvienam svečiui įsegė Gabija Daugareva ir Erlanda Bucevičiūtė. Renginį vedė asociacijos „Gilvyčių kaimo bendruomenė“ pirmininkė ir renginių organizatorė Rimutė Janaitenė, kuri taip pat su kolege Jolanta Pukieniene atliko keletą dainų. Į popietę susirinko gausus būrys svečių, bibliotekos skaitytojų taip įrodydami, kad biblioteka jiems ypatingai svarbi. Bibliotekininkė Ona Juškenienė parengė skaidres, kuriose pristatė Gilvyčių bibliotekos istoriją, veiklas ir pokyčius.

Ypatingus sveikinimus ir dovanas įteikė Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras Algis Mačiulis ir Kultūros skyriaus vedėjas Tomas Vaitkus. Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Ingrida Klupšaitė pasidžiaugė, jog biblioteka yra kaimo bendruomenės traukos centras ir joje galima ne tik pasiimti knygų, bet ir tobulinti informacinio raštingumo įgūdžius, dalyvauti inovatyviose edukacijose ir kituose renginiuose. Sveikinimo žodžius skyrė Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės ir Seimo nario Juozo Rimkaus padėjėja Judita Šakočiuvienė, Šiaulių rajono Gilvyčių mokyklos direktorės pavaduotoja Irena Slavinskienė ir bibliotekininkė Roma Rimeikienė. Pasveikinti atvyko ir Bubių seniūnijos bibliotekų darbuotojos: Aurelija Kniurienė, Asta Platiakienė ir Jūra Valuckienė. Kurtuvėnų bibliotekininkė Aurelija Kniurienė kartu su drauge Stefanija Volbikiene padainavo ir keletą švelnių romansų.

Prisiminimais apie darbą bibliotekoje pasidalijo buvusi bibliotekininkė, o dabar aktyvi skaitytoja Irena Stuglienė. Popietės metu taip pat apdovanotos dvi aktyviausios bibliotekos pagalbininkės: savanorė Gabrielė Gelžinytė ir bibliotekos globėja Rimutė Janaitienė, prisidedančios prie renginių organizavimo, knygnešystės ir kitų veiklų.

Šventinę popietę linksmomis dainomis papildė Šiaulių rajono kultūros centro Gruzdžių filialo muzikos grupė „Brandus“ (vad. Marius Tarasevičius). Dėkojame Šiaulių rajono kultūros centrui už pagalbą ir bendradarbiavimą.

Ona Juškenienė,
Gilvyčių bibliotekos bibliotekininkė

Nuotr. Robertos Rasikienės

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: