REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Būsimosios kirpėjos pelnė Portugalijos grožio meistrų pasitikėjimą Nuotraukos

Išvykti stažuotis į kitą Europos šalį jau nebėra naujiena besimokantiems VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykloje. Reikia tik didelio ryžto dalyvauti Erasmus+ mobilumo projektų atrankose, išbandyti save mokantis ir dirbant tarptautinėje komandoje.

Šįkart keturios merginos, besimokančios pagal kirpėjo profesinio mokymo programą mėnesį laiko buvo išvykusios stažuotis į Portugaliją. Bragos privačioje profesinėje mokykloje Esprominho Kristina Teresienė, Rasa Šulskienė, Virginija Fiodorenkienė ir Gita Pilsudskytė pirmas dvi savaites mokėsi plaukų dažymo technologijų, panaudojant įvairias technikas, plaukų kirpimo, šukavimo technologijų. Pamokos vyko kartu su kitais portugalų mokiniais, anglų kalba. Mokytojai ir mokiniai sužavėjo draugiškumu ir paprastumu, mokytojai skyrė daug dėmesio ir laiko atvykusioms praktikantėms iš Lietuvos. Baigiantis stažuotei mokykloje visoms buvo įteikti vertinimo dokumentai ir atsisveikinimo dovanėlės.

Kitas stažuotės etapas vyko Bragos grožio salonuose, kuriuose merginos gilino praktinius įgūdžius stebint ir konsultuojant grožio meistrams. Dirbdamos juose merginos pelnė meistrų pasitikėjimą, joms buvo leista ne tik stebėti atliekamą darbą, bet ir pačioms gražinti klientus, pasinaudojant įrankiais ir priemonėmis.

Grįžusios iš stažuotės merginos dalijosi įspūdžiais, papasakojo, kad labai daug išmoko bei sužinojo, gavo geriausius įvertinimus, Sertifikatus, Europas mobilumo dokumentus. Ši patirtis yra labai reikšmingas ir svarus priedas prie išsilavinimo, kuris įgyjamas mokantis profesinėje mokykloje. Didelį įspūdį merginoms paliko ir kultūrinė programa, Porto, Lisabonos miestai bei mažesni miesteliai, išskirtiniai istoriniai architektūriniai statiniai, Šv. Jeronimo vienuolynas, kuriame palaidoti  Vasko de Gama, karalius Emanuelis I ir kt. įžymybės., šiltas Portugalijos klimatas ir spalvinga gamta.

Džiaugiamės ir didžiuojamės šauniausioms kirpėjo specialybės mokinėmis, dalyvavusiomis VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos tarptautinio Erasmus+ programos profesinio mokymo mobilumo projekto „Mokymo (-si) dalyvių įgalinimas konstruktyviai veikti tarptautinėje plotmėje“ stažuotėje Portugalijoje.

„Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.”

Salvinija Paulauskienė
VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos projektų vadovė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: