REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Tradicinė gerumo akcija „Gerumu sušildyk“ Nuotraukos

Adventas tai yra ypatingas laikotarpis, skirtas susikaupimui, apmąstymams, maldai. Artėjant didžiosioms žiemos šventėms per televiziją stebime gerumo akcijas viena po kitos. Tad ir mus, Drąsučių moterų klubo „Gyvenimo prieskoniai“ moteris, užplūsta šilti jausmai. Turime būti tuo kuo ištikrųjų esame, juk galime paimti šypseną ir padovanoti ją tiems, kurie jos niekada neturėjo. Paimti drąsą ir įdėti į sielą tų, kurie nemoka kovoti. Paimti gerumą ir padovanoti tiems, kurie nemoka daryti gero. Atrasti meilę tiems, kuriems labai reikia mūsų šypsenos, padrąsinimų, apkabinimų ir šilumos.

Pagalvokime apie tuos žmones, kurie yra vieniši. Kiekvienas savo širdyje turi gerumo, tereikia jį parodyti. Jau devintus metus moterų klubas vykdo gerumo akciją „Gerumu sušildyk“. Kiekvienais metais moterys sprendžia ką lankys šiemet, jau aplankyta daug: daugiavaikės šeimos, šviesaus atminimo žmonės, žmonės, turintys negalią. Šiais metais moterys aplankė vienišas močiutes gyvenančias ne tik Drąsučiuose, bet ir Gergždeliuose. Klubo narės pirko, pakavo kalėdinius lauknešėlius močiutėms. Esame labai laimingos, kad galėjome pradžiuginti vienišus žmones. Atrodo reikia kartais tiek nedaug, kad atsidurtum ten kur ir turėtum būti. Nuoširdūs pokalbiai su močiutėmis, džiaugsmingos šypsenos ir net suspindusi ašara veide parodo, kad gyvenimas yra gražus ir prasmingas. Tik vienu turtingi šioj žemėj esam, gerumu dovanotu kitiems. Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie gerumo akcijos.

Drąsučių moterų klubas „Gyvenimo prieskoniai“

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: