REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Adventinė popietė „Maži dalykai su didele meile“ Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekoje

Adventas – rimties, susikaupimo, o kartu ir džiugaus laukimo metas, kuomet norisi papuošti ne tik eglutes, bet ir širdis. Tai laikas, kai skaičiuojami nuveikti darbai, o mintyse dėliojasi padėkos žodžiai tiems, kurie darbų sūkuryje ištiesia ranką ir nepaliaujamai stebina dosnumu ir draugyste.

2017 metų gruodžio 14 dieną nemažas būrys bibliotekos bičiulių, knygos mylėtojų ir svečių rinkosi į Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteką, kur vyko adventinė popietė „Maži dalykai su didele meile“, skirta akcijai „Knygų Kalėdos“.

Susirinkusiuosius pasitiko Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos bibliotekininkės ir bibliotekos vedėja Karolina Jasiukevičiūtė tądien įsikūnijusi į snieguolės vaidmenį. Popietės vedėja – snieguolė, sveikindama šventinės popietės dalyvius bei svečius, pristatė septintus metus vykstančią akciją „Knygų Kalėdos“ taip ragindama ne tik padovanoti naujų knygų bibliotekai, bet ir atsivesti savo šeimos narius į biblioteką.

Jaukumu ir šiluma pripildytoje erdvėje, Kalėdų senelio padėjėja, dėkojo socialiniams partneriams, bibliotekos draugams, aktyviausiems renginių lankytojams, stropiausiems skaitytojams, savanoriams, bibliotekos geradariams, visiems dovanojusiems ir dar dovanosiantiems knygas, įteikdama rankų darbo, baltą, sėkmę simbolizuojantį angelą.

Popietėje netrūko ir žaidimų susijusių su advento tematika. Išradingoji snieguolė įsuko visus popietės dalyvius į adventines užduotis ir žaidimus, kad šie galėtų geriau pajusti tikrąją Advento prasmę.

Šviesią ir pakilią popietės nuotaiką kūrė Kuršėnų meno mokyklos mokinės Austės Dovtartaitės (vadovės: Hana Mockienė, Danutė Streckienė) atliekamos žiemiškos, šventinės dainos.

Popietėje dalyvavo ir sveikinimo žodį susirinkusiems tarė Seimo pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė.

Galiausiai visų popietės svečių laukė netradicinė edukacija „Pasigamink šventinį ženkliuką“ už aktyvų įsitraukimą į adventinius žaidimus ir užduotis. O prieš išsiskirdami palinkėjome vieni kitiems Kalėdų stebuklų išsipildymo.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja

Nuotraukos Astos Urbelienės

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: