REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Įgyvendintas žalingų įpročių prevencijos bei sveikos gyvensenos skatinimo projektas

2017 m. rugsėjo – gruodžio mėnesiais viešojoje įstaigoje Kuršėnų politechnikos mokykloje buvo vykdomas projektas „Įveikime sunkumus drauge“, siekiant suteikti jaunimui naudingos informacijos apie rūkymo, alkoholio, narkotikų žalą, kaip įveikti priklausomybes, o taip pat ir paskatinti jaunus žmones rinktis aktyvias ir prasmingas laisvalaikio praleidimo formas bei sveiką gyvenseną.

Įgyvendinant šį projektą buvo vykdomos įvairios veiklos, kuriose dalyvavo 85 Kuršėnų politechnikos mokyklos mokiniai, mokytojai. Fiziniam aktyvumui skatinti buvo surengtos mokinių sportinės varžytuvės, Šiaulių rajono visuomenės sveikatos biuro lektorius Artūras Šiukšta skaitė paskaitą „Žalingų įpročių prevencija“. Europos sveikos mitybos dienai paminėti buvo organizuota vienos dienos akcija „5 sveikatos dėsniai“. Pertraukų metu vykdytos 5 veiklos: „Numalšink troškuliuką ir sukrimsk obuoliuką“, šokis „Patrepsynė“, protų mūšis „Smegenuočius“, sporto salėje vyko akcija „Judink raumenuką“, o mokyklos valgykloje visi buvo kviečiami skanauti sveikuoliško patiekalo „CukiCukiCukinytė“.

Pažintinė pamoka vyko Kauno anatomijos instituto muziejuje, kuriame pamatyti vaizdai vienus mokinius šokiravo, kitus – sudomino. Ekskursijos metu vyko diskusijos apie žalingų įpročių poveikį žmogui, o taip pat ir negimusio žmogaus organizmui.

Projekto sklaidai išleisti lankstinukai „Rūkymo, alkoholio ir narkotikų poveikis organizmo sistemoms ir organams“ bei specialus mokyklos laikraščio „Sveikatos versmė“ numeris.

Projektas finansuotas Šiaulių rajono savivaldybės administracijos visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos fondo lėšomis.

Edgaras Biknevičius
Socialinis pedagogas, projekto koordinatorius

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: