REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Daugėlių lopšelio-darželio eglutė sužibo rankų darbo žaisliukais Nuotraukos

Šiemet Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio eglutė ypatingai žavi. Ją puošia įstaigos vaikų, jų artimųjų bei pedagogų rankomis pagaminti žaisliukai.

Kūrybinėse dirbtuvėse darbas virė ne vieną dieną. Pirmieji jose šurmuliavo mažiausieji  lopšelio-darželio vaikučiai – ,,Žiogelių“ ir ,,Ežiukų“ grupių ugdytiniai. Mažyliai – tarptautinio projekto ,,Vaiko kelias į gražia kalbą“ dalyviai. Jie drauge su mamytėmis, sesėmis, auklėtojomis ir logopede ne tik kūrė žaisliukus įstaigos Kalėdinei eglutei, bet ir, žaisdami pasakas, mokėsi taisyklingo kalbinio kvėpavimo, tikslino artikuliacinius judesius, girdimąjį suvokimą, plėtojo žodyną, lavino smulkiąją motoriką, taktilinius pojūčius, kūrybiškumą. Vaikai smagiai leido laiką, o mamos praktiškai susipažino su namuose taikytinais ankstyvosios kalbos sutrikimų prevencijos elementais.

Vėliau kūrybinėse kalbos ugdymo dirbtuvėse šurmuliavo vaikai, lankantys logopedines pratybas. Į žaisliukų gaminimo procesą įterpiant kalbinius žaidimus, darbas virte virė. Rezultatai pranoko lūkesčius. Žaisliukai ne tik džiugino akis, bet ir prakalbo įvairiausiais balsais, patyrė smagių nuotykių.

Galiausiai adventinių vakaronių metu pasidarbuoti kūrybinėse dirbtuvėse savo tėvelius pakvietė ,,Voveriukų“ ir ,,Kiškučių“ grupių ugdytiniai.

Taip diena iš dienos eglutė, tarsi stebuklingos lazdelės palytėta, dabinosi vis naujais, nepakartojamais, lopšelio-darželio bendruomenės narių rankų šiluma sušildytais žaisliukais. Kaskart einant pro ją šypsosi ne tik vaikų ir jų ugdytojų lūpos, bet ir širdys. Tikimės, kad netrukus ją aplankys ir Kalėdų senelis.

Šiaulių r. Daugėlių lopšelio-darželio logopedė Daina Liaudanskienė

 

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: