REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Karatistai 2017-uosius užbaigė pergalingai!

2017 m. gruodžio 17 dieną Vilniaus Kyokushin karate klubas „Ippon“ suorganizavo tradiciniu tapusį Kalėdinį turnyrą. Į jį sukvietė svečius iš 21 klubo, iš visos Lietuvos, o jų buvo virš 500.

Kuršėnus atstovavo 26 sportininkai, kurių pasiekti puikūs rezultatai komandai leido puikuotis 2-oje turnyrinės lentelės vietoje. Labiausiai prie to prisidėjo turnyro nugalėtojais tapę sportininkai, o jų net 10: Teodora Kaveckaitė, Danielė Glazauskaitė, Ignas Kybartas, Nojus Grikštas, Titas Černiauskas, Kajus Jonaitis, Vakaris Kaveckas, Gvidas Rimkus, Geraldas Dvarionas ir Lukas Neimantas. Antras vietas iškovojo 8 sportininkai: Titas Šleževičius, Augustinas Dvarionas, Mėta Salygaitė, Pijus Blankus, Tomas Mituzas, Raigardas Salyga, Julius Simonovičius ir Miglė Misiulytė. Trečias vietas iškovojo 3 sportininkai: Domantas Pekštys, Kristijonas Pocius ir Kostas Čaplinskas.

Kuršėniškiams sėkmingas buvo ne tik šis turnyras, bet ir visi 2017-ieji metai. Per šiuos metus aktyviai dalyvavo 41 sportininkas. Sudalyvavo, net 22 įvairaus lygio varžybose per kurias iškovojo ir į Kuršėnus parvežė 269 medalius (96 – bronzos spalvos, 63 – sidabro ir daugiausiai 109 – aukso spalvos). Iš jų patys svarbiausi 20, kurie iškovoti Lietuvos Respublikos čempionatuose ir taurės varžybose (6 – 3 vietos, 4 – 2 vietos ir 10 – čempionų titulų). Kuršėniškiai aktyviai dalyvavo ir prizininkais bei nugalėtojais tapo Šveicarijos ir Olandijos atviruose turnyruose. Klubo ir kitose stovyklose išlaikė kvalifikacijos kėlimo egzaminus. Taip pat aktyviai dalyvavo ir demonstravo parodomąsias programas įvairiose šventėse ir renginiuose.

Kiekvienais metais tendencingai gerėjantys pasiekimai ir didėjantis sportuojančių vaikų ir jaunimo skaičius, tai – bendradarbiavimo rezultatas tarp „Kuršėnų Kyokushin karatė klubo DAO“, Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos ir Šiaulių rajono savivaldybės. Vykdomos Neformaliojo vaikų švietimo programos „Savigyna, prieš smurtą ir patyčias sportuojant Kiokušin karatė“, įgyvendinto Šiaulių rajono savivaldybės projekto „Sportuok Kyokushin karate ir lavink savo kūną bei dvasią“ karatė klubo ir sporto mokyklos dėka sportavimo galimybės ir sąlygos Kuršėnų mieste yra puikios. Todėl, ne tik Valdemaro Mitkaus auklėtiniai dažnai lipa ant apdovanojimo pakylos, bet ir sumuojami komandiniai rezultatai leidžia Kuršėnams tarp kitų miestų puikuotis stipriausiųjų komandų lentelių viršūnėse.

Nuotraukoje vasaros stovykla

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: