REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Šv. Kalėdų laukimas Daugėlių lopšelio-darželio „Ežiukų“ grupėje

Prasidėjus Advento laikotarpiui, Daugėlių lopšelio-darželio „Ežiukų“ grupėje apsigyveno keturi spalvoti nykštukai. Jie stebėjo, kaip vaikučiai elgiasi ar draugiški, ar susitvarko pažaidus žaisliukus, ar viską suvalgo. Ne tik stebėjo, bet ir paruošė vaikams įvairių užduotėlių. Viena tokių užduotėlių buvo papuošti eglutę savos gamybos žaisliukais. Pedagogė R. Tilenienė ir logopedė D. Liaudanskienė kartu su vaikučiais, pasikvietę mamytes į rytmetį  „Kalėdinių žaislų dirbtuvėlės“ kibo į darbą. Ir mamytėms, ir vaikučiams buvo smagu kartu gaminti žaisliukus. Ir iš ko tik nebuvo gaminami žaisliukai: iš medžiagos skiautelių, vatos, ausų krapštukų, siūlų, popieriaus, pagaliukų nuo ledų. Pagamintus žaisliukus sukabino ant eglutės, džiaugėsi, kad eglutę galima papuošti ne tik pirktiniais žaislais, bet ir pačių pagamintais žaisliukais.

„Ežiukų“ grupės vaikučiams nykštukai parengė dar vieną užduotėlę, kartu su tėveliais praleisti laiką vakaronėje „Šv. Kalėdų belaukiant“. Jos metu vaikai parodė, kaip laukia Šv. Kalėdų. Dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus apie žiemą, šoko ratelius, vaidino pasaką “Vilkas ir septyni ožiukai”. Kartu su tėveliais žaidė žaidimus. Tėveliai pasakojo vaikams, kokius burtus galima atlikti Kūčių vakarą.

Nykštukai dar daug buvo paruošę užduotėlių, kurias vaikučiai įvykdė, tai išmokti eilėraštuką apie eglutę, padaryti įv. darbelius, nupiešti piešinukus, pagaminti atvirutes. Visos užduotėlės įgyvendintos, lieka laukti Kalėdų senelio. „Ežiukų“ grupės vaikučiai tikisi, kad jis nepraeis pro šalį.

Auklėtoja – metodininkė R. Tilenienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: