REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėniškio nuomonė: visi mes esame arba būsime pacientais.

 • Janina sako:

  Jaunimas, kuriems rupi Lietuvos ateitis , kurie yra patriotai savo salies , yra ispruse ir nenori , kad jiems butu duodami vokeliai , mylintys savo darba —-tai tokius zmones , dar nesugadintus, reikia rinkti i Seima ir tik tada galime sulaukti teigiamu rezultatu.

 • Danutė sako:

  Geras staipsnis,Benai.Tikrai gana žmones maitint pažadais,kurių nesugeba ištesėt.Reikia visiems,visiems vieningai kažko imtis,nes greit Lietuvoj nebus įmanma gyvent ir išgyvent.Šaunuolis už tokį drąstišką straipsnį.

 • Kuršėniškis sako:

  Pagal rezultatus, Kuršėnuose ir apylinkėse bene visoje Lietuvoje labiausiai dominavo valstiečiai, tai gal laikas susimąstyt? Baškienė į Seimą kuršėniškiai renka keturias kadencijas, o ji nesugebėjo ten net anglų kalbos per tiek laiko išmokt, ES narėje?! Nekalbant apie tai, kad tuoj uždarys ir Kuršėnų ligoninę. Išrinkot į valdžią valstiečius, o jie tik dar labiau skatina emigraciją.

 • BraškiųUogienė sako:

  Uhh.

  Pataršykime valstiečius, okupavusius Kuršėnus.

  Vedlys (spėkite patys, kas) – PR meistras, veidmainis, aiškėja, kad ir ūkininkų reketininkas. Tikras vyriausybės vedlys po Skvernelio priedanga.

  Baškienė – irgi PR meistrė, bet bent jau maloni. Nors nieko nenuveikė.

  Grakauskienė – bandanti tapti PR meistre, labai nemalonus žmogus.

  Veryga – šitas nevietinis, bet verta paminėti vien dėl to, kad viską daro atvirkščiai nei reikia.

  Žodžiu, miesteli, turit ką turit.


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: