REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėniškės nuomonė: Jau sulaukėme tragedijos. Arba eismo sąlygų klaidos Kuršėnuose…

Skelbiame www.kursenai.lt skaitytojos kuršėniškės Jolitos laišką ir dėkojame už pasidalijimą.

Rašau sukrėsta vakarykščių įvykių, kai perėjoje buvo mirtinai pertrenkta 37 metų moteris… Net nežinau kas ji, bet ar tai svarbu – juk tai žmogaus gyvybė, ji vienareikšmiškai turėjo artimųjų, tėvus, gal net vaikų… sunku net pagalvoti jei tokia nelaimė ištiktų artimoje aplinkoje.

Kalbant apie šią pėsčiųjų perėją Ventos g., ji labai judrioje sankryžoje – nuo kalno leidžiasi automobiliai dažnai viršydami greitį, perėja neapšviesta, nereguliuojama, nėra apsauginių kalnelių… O šia perėja kasdien į Pavenčių pagrindinę mokyklą keliauja mokyklinio amžiaus vaikai. Mano pačios vaikai nuolatos palydimi močiutės į būrelius daugiausia vien dėl šios nesaugios perėjos….

Ir štai atsitiko nelaimė – tragedija kažkieno šeimoje… Nekaltinu nei vairuotojo, nei pačios aukos – aplinkybės neaiškios, bet priežastis kaip ir aiški – nesaugi pėsčiųjų perėja…

Žemiau pateikiamos nuotraukos iš googlemaps.com tinklapio.

Kita perėja, kuri taip pat veda į kitą – Daugelių pagrindinę mokykla taip pat vienareikšmiškai nesaugi…

Anksčiau kaip matote google.maps nuotraukose buvo įrengti saugumo kalneliai, kurie kaip suprantu, vietinių verslininkų reikalavimu buvo numontuoti maždaug prieš metus, nes skyla pastato sienos, nepatenkinti buvo ir vairuotojai, o dėl to iki šiol nieko nedaroma – neatsirado nei nauji saugesni ir mažiau automobilius žalojantys kalneliai, nei šviesoforas…. Ko laukiame? Kol atsitiks nelaimė?

Dar vienas pastebėjimas – praplėstos Kuršėnų ribos, Pramonės gatvėje buvęs ženklas, žymintis miesto pradžią maždaug prieš metus nukeltas apie 0,5-1 km toliau į laukus… tačiau iki šios nėra nei gatvės apšvietimo. Nei šaligatvių toje gatvėje, nors stulpų ten pilna, kodėl? Ar saugūs pėstieji kasdien keliaujantys kelkraščiu?

Dar vienas „liapsusas“ pastebėtas naujai įrengtais išmaniaisiais šviesoforais reguliuojamoje sankryžoje Vilniaus gatvėje…

Važiuojant iš Šiaulių pusės, kai norime sukti į kairę (į Daugėlius) degant žaliam šviesaforo signalui privalome praleisti priešais tiesiai važiuojančias mašinas, todėl įvažiuojam į sankryžą ir atsiduriam akligatvyje, nebesimato koks šviesoforo signalas dega ir laukiame, kol atvažiuojanti priešais mašina sustos…. Tada mintyse galvodami, kad jau tikriausiai jam raudona užbaigi sukimo į kairę manevrą…. Pasikliaujame nuojauta???

Čia aprašytos vietos su kuriomis aš susidūriau asmeniškai, manau kiti kuršėniškiai rastų ir daugiau vietų, kuriose eismo sąlygos yra nesaugios.

Nežinau, kur reikėtų kreiptis, kad padėtis pagerėtu. Todėl pradžiai bandau paviešinti savo pastebėjimus, po kurių galbūt kažkas ir pasikeis.

Nebūkime abejingi, padarykime savo miestą saugiu sau ir savo vaikams.

Tai yra asmeninė Kuršėnų bendruomenės portalo skaitytojo nuomonė ir www.kursenai.lt redakcija nebūtinai su ja sutinka bei už ją neatsako.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: