REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Trečiasis turas – be didelių staigmenų

Atėjus 2018-iems metams, į aikštę grįžta ir ŠRVMKL batalijos, kur pirmąją pergalę iškovojo „Fortūna“, „Kužiai“ ir toliau žengia be pralaimėjimų, o SK „Kuršėnų senukai“ iškovoja antrąją pergalę.

Pirmą pergalę po ilgos pertraukos Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygoje iškovojo Kuršėnų „Fortūna“ (1/2), įveikusi debiutantų ekipą „Be talento“ (0/3) 100:93.

Itin rezultatyviose rungtynėse nugalėtojai paaiškėjo tik rungtynių pabaigoje, kuomet pasinaudoję mažu varžovų atsarginiu suoleliu ir nuovargiu, šeimininkai spurtavo ir „nusinešė banką“.

Puikiai „Fortūnos“ gretose debiutavo Eimantas Budinas, pelnęs 42 taškus ir pagerinęs ŠRVMKL sezono rekordą ir padėjęs iškovoti pirmąją pergalę, varžovų gretose nesulaikomas buvo A. Šimaitis, pelnęs 30 taškų.

„Be talento“ ekipos vadovas Robertas Štitilis net ir po pralaimėjimo išliko pozityvus: „Varžybos buvo tikrai smagios ir įdomios. Teisėjai puikiai dirbo savo darbą. Atkakli kova vyko iki pat paskutinių minučių, nors atrodė, kad pačias rungtynes pirmoje jų pusėje buvome visiškai paleidę iš savo rankų, kada varžovai fantastiškai pataikė tritaškius, kai pasinaudodavo „patingėjimais“ nuosekliai dirbti gynyboje“.

„Vis dėlto po ilgosios pertraukos, sugebėjome susitelkti ir persverti rezultatą savo pusėn (pavyko panaikinti 21 taško deficitą)“.

„Manau, jog rungtynių pabaigoje tiesiog pritrūko energijos, kurią iššvaistėme bandydami grįžti į rungtynes (į rungtynes vėl atvykome septyniese) ir aišku sportinės sėkmės, nepasinaudojome savo šansais, mūsų komandai tai bus nebloga pamoka, jog visą laiką reikia žaisti abiejuose aikštės galuose. Buvo tikrai smagu ir išliekame pozityvūs, esame draugų komanda ir tiesiog mėgaujamės žaidimu“, – patenkintas liko R. Štitilis.

Kuršėnų „Fortūna“ – Kuršėnų „Be talento“ 100:93
(34:23 25:24  18:27  23:19)

Kuršėnų „Fortūna“: E. Budinas 42, V. Vėlaitis 21
Kuršėnų „Be talento“: A. Šimaitis 30, A. Janavičius 16, R. Štitilis 16 

Namie žaidę Gruzdžių „Gruzdžiai (1/1) pralaimėjo Kužių „Kužiams“ (3/0) 64:84 ir kol kas neranda kelio į pergales. Šįkart koją pakišo itin prastai sužaistas pirmasis kėlinukas, po kurio gruzdžiškiai nuleido rankas ir į mūšį nebekilo, leisdami kužiškiams iškovoti jau trečią pergalę iš eilės.

Po mačo „Kužių“ treneris Egidijus Averlingas prisiminė eigą: „Rungtynes pradėjome rezultatyviai, net pirmajame kėlinyje pavyko turėti šiokį tokį pranašumą. Toliau rezultatas tolygiai kilo. Antroje rungtynių pusėje buvome įsiveržė apie 40 taškų pranašumu, bet  kaip ir buvo tikėtasi, atsipalaidavome ir rezultatas šiek tiek sumažėjo“.

„Manau gražios  varžybos buvo. Matėsi, kad pas priešininkus trūksta kelių  svarbių žaidėjų tai mums labai palengvino darbus. Džiugu, kad visi komandos nariai gavo laiko pasireikšti, o mūsų buvo net 11. Norėčiau padėkoti „Kužių“ sirgaliams, kurių palaikymas tikrai jautėsi“, – dėkojo palaikymą E. Averlingis.

Gruzdžių „Gruzdžiai“ – Kužių „Kužiai“ 64:84
(13:24 15:18 12:22 24:20)

Gruzdžių „Gruzdžiai“: K. Jasotis 21, N. Palubinskis 14
Kužių „Kužiai“: L. Valackis 23, S. Šapas 19 

Pirmajame kėlinuke startavę geru greičiu, SK „Kuršėnų senukai“ (2/1) daug vargo su Daugėlių „Flamingu“ (1/1) neturėjo. Dar pirmoje pusėje įgiję 19 taškų persvarą, „senukai“ gana ramiai užbaigė rungtynes, nors tiesą sakant, trečiajame daugėliškiai bandė pakutenti nervus, sumažinę skirtumą iki 10 taškų, bet tai buvo paskutinis pasispardymas. Lemiame ketvirtyje SK „Kuršėnų senukai“ pabėgo į priekį nepavejamai ir nugalėjo varžovus 89:54.

„Flamingo“ ekipos vedlys Marius Cikanavičius buvo kiek nusivylęs: „Sunkiai judam po ilgos pertraukos, daug pramestų metimų, nenusiteikimas ir nerasta komandoje sportinio pykčio“, – konstantavo M. Cikanavičius. 

Kuršėnų SK „Senukai“ – Daugėlių „Flamingas“ 89:54
(24:9 15:11 15:24 26:19)

Kuršėnų SK „Senukai“: E. Ralys 25, G. Rupšys 17, A. Liulys 17
Daugėlių „Flamingas“: J. Prakapas 11, P. Mickevičius 11

Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuke po trijų turų į priekį išsiveržia Arnas Liulys (SK „Kuršėnų senukai“) – 25,3 taškai per rungtynes, antroje stabilus Kuršėnų „Fortūnos“ lyderis – Arminas Imbrožaitis – 22 taškai, o trečioje Egidijus Ralys (SK „Kuršėnų senukai“) – 18,7 taško per rungtynes.

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Sausio  mėnesį
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 20 val. Dėl parodos ir / ar kalendorių ekspozicijos lankymo kreiptis į administracijos korpusą. Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicijoje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)  „Lietuva brangi“ – kalendorių ekspozicija, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba  el. paštu kursenukultura@gmail.com

Sausio mėn. 2 – 14 d.
Pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) istorikės Vidos Girininkienės parengta paroda „Simonas Daukantas: Laikas ir asmenybė“.

Sausio 4 – sausio 31 d.
16 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) Virgilijos Silvestros Šufinskienės autorinė keramikos darbų paroda. Paroda veiks 8 -17 val. pirmadieniais-penktadieniais

Sausio mėn. 16 d. – vasario mėn. 8 d.
15 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Dizainerio Viliaus Purono parodos „Mūsų miestas – mūsų namai“ atidarymas. Paroda veiks pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Sausio mėnesį
8 val.-17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai)Keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti  tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: