REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Susitikimas su rašytoja Monika Domeikiene Kužiuose Nuotraukos

Sausio 18 dienos popietę Kužių gimnazijos pradinukai, lydimi savo mokytojų, rinkosi į jaukią gimnazijos mažąją salę, kur vyko susitikimas su knygos „ Kitoks pasaulis“ autore Monika Domeikiene. Pristatydama viešnią, Kužių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Rita Bielskienė pasidžiaugė, kad gimnazijos pradinukai – aktyvūs Kužių bibliotekos skaitytojai, o paklausus vaikų , kurie iš jų neskaito knygučių , visi vieningai ir garsiai pareiškė, kad tarpe jų nėra nei vieno neskaitančio.

Rašytoja Monika Domeikienė vaikams papasakojo apie knygutę „ Kitoks pasaulis“, jos atsiradimo istoriją, apie tai, kad pastarasis leidinys ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, kurie kartu su mažaisiais skaitytojais ieško žmogiškųjų vertybių ir kuria kitokį pasaulį. Malonu buvo stebėti kaip autorė betarpiškai bendrauja su vaikais, įjungia juos į diskusiją, nesibodi paprastų kasdienių temų, taip leisdama suprasti, kad kiekvienas dalyvis yra labai svarbus ir įdomus.

Rašytoja labai suprantamai ir originaliai pristatė savo kurtas skaidres –piešinius, ragindama kurti savas istorijas, pasakas, nebijoti fantazuoti ir svajoti. Autorė priminė, kad kuriant, svarbu būti kitokiu, išdrįsti daryti tai, ko niekad nedarei. Paklausus vaikų, kaip jie „auginasi kūrybinius raumenis“, pastarieji teisingai suvokę klausimą, pasakojo apie savus kūrybinius sumanymus, svajones. Baigiantis renginiui, mažieji smalsuoliai autorei pateikė daugybę klausimų; apie tai kada pradėjo rašyti, kiek istorijų per dieną sukuria, ar daug vaikystėje turėjo draugų, kada ateina kūrybinis įkvėpimas, kaip autorė jautėsi, kai išleido pirmąją savo knygą. Rašytoja labai stebėjosi aktyviais , žingeidžiais pradinukais, o tuo pačiu dėkojo mokytojoms, kad tokiais juos išugdė. Bibliotekininkė Rita Bielskienė autorei įteikė suvenyrą su Kužių simboliką, o gimnazijos direktorės pavaduotoja Edita Brasienė padovanojo neseniai išleistą Kužių gimnazijos 2016 metų metraštį. Po renginio kiekvienas norintis galėjo įsigyti knygutę „ Kitoks pasaulis“ su originaliu autorės palinkėjimu ir autografu.

Rita Bielskienė,
Kužių bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

Nuotr. Robertos Rasikienės

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: