REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Pirmasis metų knygos pristatymas Vaikų literatūros skyriuje

Taip greit praėjo metai ir štai Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje į vaikų metų knygos pristatymą vėl rinkosi moksleiviai. 2018 metų sausio 26 dieną Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 3c klasės moksleiviai su mokytoja Rima Navickiene buvo pakviesti į knygų penketuko pristatymą. Nors žinoma, kad knygelės yra penkios, tąkart trečiokams bibliotekininkės pristatė dvi knygas. Tai buvo Ilonos Ežerinytės „Šunojaus diena“ bei Gajos Gunos Eklės „Brolis, kurio nereikėjo“.

 Pasirinkome būtent šias knygas pagal atėjusių vaikų amžių. Pavyzdžiui, knyga „Brolis, kurio nereikėjo“ puikiai tinka trečiokams, nes ten aprašoma istorija, kai devynmečiui Gvidui vieną dieną tėvai praneša, jog jis turės brolį. Jie, neatsiklausę sūnaus, nusprendžia įsivaikinti tokio pat amžiaus berniuką Tomą iš vaikų globos namų. Toliau istorija rutuliojasi tarsi romanas! Su vaikais buvo be galo įdomu diskutuoti, kaip jie jaustųsi, jei iš savo tėvelių išgirstų tokią naujieną, ar jie norėtų bendraamžio brolio, ar dalintųsi su juo savo kambariu, ar žaistų, ar draugautų. Dar smagiau buvo matyti, kad ši knyga trečiokus labai sudomino ir įtraukė bendrai diskusijai visus 19 vaikų.

Kita knyga – Ilonos Ežerinytės „Šunojaus diena“. Tai trijų pasakų knygelė, kurioje pasakojama, kas mažajai Adelei padeda įgyvendinti svajonę, kodėl vieną dieną Dovydo šuo ir katė prabyla žmonių kalba ir su kokiomis būtybėmis susipažįsta Vilius bei jo sesuo, atostogaudami senelių sodyboje. Šitą knygą bibliotekininkės pristatė žaidimo TAIP ir NE principu. Bibliotekininkė klausinėjo įvairiausių klausimų iš knygelės, o vaikai atsakinėjo. Taigi, ne tik supažindinome moksleivius su dvejomis knygelėmis, bet ir smagiai pasijuokėme, pabendravome.

Susitikimo pabaigoje, prabalsavę už labiausiai patikusią knygą, ne vienas panoro pristatytą knygą pasiimti perskaityti į namus.

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: