REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kritę SK „Kuršėnų senukai“ ir lengvos svečių pergalės

Praeitą savaitę prabėgo VI turas, po kurio antrą kartą pralaimėjo SK „Kuršėnų senukai“, šįkart namie nesugebėję pasipriešinti Gruzdžių „Gruzdžiams“, tuo tarpu SK „Kristalas-SM Feniksas“ ir Kužių „Kužiai“ lengvai įveikė savo varžovus, o itin gerą asmeninį pasirodymą surengė Gintaras Kukanauskas, pelnęs 40 taškų.

Ketvirtadienį sulauksime VII turo, po kurio paaiškės tarpinės vietos ir varžovų poros savaitgalį Kuršėnuose vyksiančioje ŠRVMKL Mero taurėje, kur dalyvaus visos septynios komandos iš rajono lygos, bei svečių teisėmis dalyvausiantis Vilniuje gyvenančių kuršėniškių klubas KK „Kuršėnai“.

Lengvą pergalę iškovojo Kuršėnų „Kristalas – SM Feniksas“ (5/0), vedamas centro puolėjų dueto Gintaro Kukanausko ir Edvino Daunio, kurie kartu pelnė 63 taškus. Galingai rungtyniavę kuršėniškiai dviese surinko daugiau nei pusę komandos taškų ir nutiesė kelią pergalei prieš Daugėlių „Flamingo“ (2/3) ekipą.

Daugėlių „Flamingas“ – Kuršėnų „Kristalas-SM Feniksas“ 56:88
(9:18 19:26 15:27 13:17)

Daugėlių „Flamingas“ A. Česnauskas 14, A. Deksnys 9
Kuršėnų „Kristalas-SM Feniksas“ G. Kukanauskas 40, E. Daunys 23

Kiek netikėtą staigmeną užfiksavo Gruzdžių „Gruzdžiai“ (3/2), svečiuose sutriuškinę SK „Kuršėnų senukus“ (3/2) 96:74. Dar pirmoje pusėje startavę ir įgiję 19 taškų persvarą, gruzdžiškiai nesustojo ir po pertraukos, tad SK „Kuršėnų senukai“ neturėjo vilčių nuo pradžios iki pat galo, o prie to smarkiai prisidėjo ir itin prastas susirinkimas. Šešiese kalnų nenuversi.

Kuršėnų SK „Senukai“ – Gruzdžių „Gruzdžiai“ 74:96
(11:22 20:28 15:20 28:26)

Kuršėnų SK „Senukai“: A.Liulys 24, D. Brazys 20
Gruzdžių „Gruzdžiai“: E. Krasauskas 32, Š. Bernotas 20

Su viena pergale ir toliau lieka Kuršėnų „Be talento“ (1/5), kurie šįkart nepasipriešino Kužių „Kužių“ (4/1) ekipai, kuri lengvai pasiėmė pergalę ir įsitaisė antroje vietoje.

Kuršėnų „Be talento“ vadovas Robertas Štitilis apgailestavo, kad sunkiai dėl traumų į rungtynes renkasi komanda: „Apie rungtynes daug ko pasakyti negalėčiau… Kenčiame nuo traumų, apskritai į praėjusio turo rungtynes nebuvo aišku ar susirinksime iki paskutinės valandos iki varžybų, šį kartą situacija geresnė tačiau, dar nebuvo rungtynių kad susirinktume daugiau negu 7 žmonės“.

„Sunku kalbėti, kai negalėjome mesti rimtesnės kovos. Krepšys buvo visiškai užsirišęs ir nepataikėme savo metimų.. Dalis žaidėjų per daug energijos skyrė diskusijoms su teisėjais. Į aikšte reikia eiti kautis, ne tik bandant užpulti, bet ir iki galo išstovint gynyboje – dalis vaikinų pagaliau privalo tai suprasti“, – vis dar tikisi, kad komandos nariai daugiau dėmesio skirs rungtynėms, o ne ginčams su teisėjais, R. Štitilis.

Kuršėnų „Be talento“ – Kužių „Kužiai“ 62:108
(11:23 15:28 15:31 21:26)

Kuršėnų „Be talento“: A.Šimaitis 15, R. Štitilis 12
Kužių „Kužiai“: S. Šapas 21, E. Ožemblauskas 17

Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuke po šešių turų tvirtai dominuoja Arnas Liulys (SK „Kuršėnų senukai“) – 23,6 taško per rungtynes, į antrą vietą šokteli Gintaras Kukanauskas (SK „Kristalas-SM Feniksas“) su 20,4 taško, o trečioje įsitaisęs Karolis Jasotis (Gruzdžių „Gruzdžiai“) – 18 taškų.

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: