REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos interneto skaitykloje paminėta tarptautinė Saugesnio interneto diena

2018 m. vasario 6 dieną Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos interneto skaitykloje ir visoje Lietuvoje buvo minima tarptautinė Saugesnio interneto diena. Šiais metais šiai dienai visame pasaulyje skirtas šūkis „Junkis, kurk ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“, kuris kviečia interneto vartotojus, ypač vaikus, atkreipti dėmesį į interneto turinį ir prisidėti prie saugesnio interneto kūrimo.

Informacinę valandėlę  „Saugus internetas – saugūs mes“ Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos interneto skaitykloje atidarė bibliotekos partneriai, aktyvūs interneto skaityklos lankytojai – Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro 4b klasės mokiniai (mokytoja Dalia Mažeikienė) sukurdami dainelę apie saugų internetą. Prie linksmai nusiteikusių ketvirtokų prisijungė tos pačios mokyklos–daugiafunkcio centro visos dienos mokyklos mokiniai (auklėtoja Rasa Poškienė). Visi moksleiviai į biblioteką atskubėjo ne tik parodyti savo sumanumą apie saugų internetą, bet ir nešini kūrybingais, skirtingo stiliaus ir potėpio, interneto platybes iliustruojančiais piešiniais, kurie netrukus buvo eksponuoti ant parodų stendų.

Susirinkusius interneto mėgėjus Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja Karolina Jasiukevičiūtė pakvietė pasitikrinti žinias apie internetą, jame tykančius pavojus, saugų ir etišką elgesį interneto erdvėje bei pristatę video medžiagą, kuri vertė susimąstyti, ar internete jaučiamės saugūs. Smalsūs internautai įveikė net dvi paruoštas viktorinas ir drąsiai diskutavo apie tai, kad išmaniąsias technologijas reikia naudoti atsakingai, pagarbiai ir kūrybingai.

Informacinės valandėlės pabaigoje visi dalyviai, vienbalsiai, ragino savo draugus, klasiokus, mokytojus, tėvelius ir senelius aplankyti Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos interneto skaitykloje veikiančią piešinių parodą „Saugus internetas – saugūs mes“. Paroda veiks iki 2018 m. kovo 5 dienos.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: