REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Mažųjų mokinukų susitikimas su policijos pareigūnu

Mūsų rūpestis, kad į mokymo įstaigas skubantys mokiniai visus mokslo metus saugiai jas pasiektų ir laimingai grįžtų į namus. Vasario 8 d. rytmetį  Drąsučių mokyklos pradinukai, priešmokyklinukai ir ikimokyklinukai susitiko su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės nariu Donatu Verkiu.

Mokinukams pareigūnas vedė saugaus eismo pamokėlę. Vaikams buvo primintos pagrindinės saugaus elgesio taisyklės gatvėje, pakeliui į mokyklą ir į namus, kelių eismo taisyklės, atšvaitų naudojimo tvarka, pagrindiniai važiavimo dviračiu reikalavimai, kaip reikia elgtis jei į namus ateina nepažįstami žmonės. Policijos pareigūnas priminė telefonus, kuriais reikia skambinti kviečiant pagalbą. Demonstravo mokomuosius filmukus.

Vaikai prisiminė, kad geriausias policininkų draugas yra šuo Amsis. Pamokėlės metu vaikai sužinojo, kad policininkas gali būti ne tik baudėjas, bet ir draugas, patarėjas. Buvo surengtas mini konkursas, vaikai apdovanoti atminimo knygelėmis ir skirtukais. Šie susitikimai – tai dar viena puiki proga pareigūnams pabendrauti su vaikais, atsakyti į jų klausimus, jiems patarti, pamokyti, o vaikams – pasidžiaugti policininko profesija. Mokytojos tiki, kad tokios netradicinės pamokos padės išvengti skaudžių nelaimių, kuriose nukenčia mūsų patys mažiausi eismo dalyviai. Dėkojame pareigūnui Donatu Verkiui už bendradarbiavimą.

Mokytoja Inga Jonuškienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: