REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Bibliotekos vaikų klubas „Smalsučiai“ ruošiasi Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui

Šimtas metų – daug tai ar mažai
Kiekvienas Lietuvą mes mylime labai.
Tėvynė man – tikrai brangi
Trispalvę aš laikysiu su džiaugsmu širdy.

2018 metų vasario 9 dieną Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vaikų klubas „Smalsučiai“ pradėjo susitikimą vėl nuo savo kūrybos eilėraščio, skirto Lietuvai. Ne bet kokiai. Kaip vaikai pasakė – ne jaunai, bet ir ne labai senai Lietuvai, kuriai jau visai tuoj – šimtas metų.

Šį užsiėmimą bibliotekininkė norėjo skirti vien tik Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Tad, nieko nelaukdamos, kibome prie darbų. Su šiltos arbatos puodeliais rankose pradėjome karpyti iš spalvoto popieriaus balandžius. Šie paukščiai dėl to, kad Lietuva pagaliau yra tokia pat laisva kaip ir skraidantys balandžiai aukštai danguje. Bibliotekos langus, žinoma, papuošė geltonos, žalios ir raudonos spalvos balandžiai, kylantys į viršų ir simbolizuojantys drąsą, ryžtą bei nepalaužiamą laisvės troškimą. Taip pat bevartydamos bibliotekoje esančius žurnaliukus viename jų radome dar vieną šiltą idėją, tinkančią mūsų minimai progai. Ant spalvoto popieriaus lapo apvedus ranką ir ją iškirpus ant pirštų vaikai priklijavo raudonas širdis, kurios tiesiai iš jų širdelių skleidė meilę Lietuvai.

Pasidaliję prisiminimais, kaip vaikai kasmet mini vasario 16-ąją, susitarėme kitąkart susitikus būtinai pasipasakoti, kaip ypatingai Lietuvos 100-metį vaikai su savo tėveliais minėjo šiais metais. Linkime visiems susimąstyti apie laisvos gimtos valstybės prasmę ir svarbą savo gyvenime – kas kiekvienam iš mūsų yra Lietuva. Laisva Lietuva.

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: