REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Šiaulių rajono mero taurė – SK „Kristalo-SM Fenikso“ rankose

Savaitgalį Kuršėnuose vyko ŠRVMKL Šiaulių rajono mero taurės turnyras, kuriame dalyvavo 8 komandos, 7 ŠRVMKL bei svečiai iš Vilniaus – KK „Kuršėnai“.

Tiesa, „Be talento“ ekipą išretino gripas, tad „Kužiai“ į pusfinalį iškopė be kovos, tuo tarpu kitoms ekipoms teko pasistengti kovoje dėl pusfinalio. Penkiese tik susirinkę SK „Kristalo-SM Fenikso“ ekipa tik po atkaklios kovos įveikė „Fortūnos“ krepšininkus – 56:33, Vilniaus „Kuršėnai“ rungtynių pabaigoje nukarūnavo praeitų metų čempionus – SK „Kuršėnų senukus“ – 36:40, o „Gruzdžiai“ tritaškiais palaužė Daugėlių „Flamingo“ pasipriešinimą – 48:40.

Pirmajame pusfinalyje susitiko KK „Kuršėnai“ ir SK „Kristalas-SM Feniksas“, kur lygi kova vyko du kėlinius, o „Kristalo“ gretose jau žaidė G. Kukanauskas, kuris antroje pusėje surengė įspūdingą solo pasirodymą ir vilniečiai palaužti – 73:43.

Antrajame Kužių „Kužiai“ įveikė Gruzdžių „Gruzdžius“ 63:45, tad dėl trečios vietos susitiko Vilniaus „Kuršėnai“ ir Gruzdžių „Gruzdžiai“, kur vilniečiams Gruzdžių pasipriešinimą pavyko palaužti lemiame ketvirtyje, ir rungtynės baigėsi – 64:50, o didžiajame finale SK „Kristalas-SM Feniksas“ neturėjo vargo su Kužių „Kužiais“ – 85:56 ir iškovojo Šiaulių rajono mero taurę, o naudingiausiu turnyro krepšininku tapo „Kristalo“ atstovas – Karolis Jonuška.

Tritaškio konkurse šįkart neįveikiamas buvo Gražvydas Mockus (SK „Kristalas-SM Feniksas“), finale įsūdęs 22 tritaškius, Henrikas Volodka iš Kužių „Kužių“ liko antras su 11 tritaškių, o Raimondas Savickas iš Kuršėnų „Fortūnos“ – trečias – 8 tritaškiai.

Baudos metimų ir „Karavano“ konkursuose nepralenkiami buvo Kužių „Kužių atstovai, baudas taikliausiai mėtė Airidas Averlingis, o „Karavane“ vikriausias buvo Linas Valackis.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: