REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėniškio socialinis eksperimentas: kaip kuršėniškiai pasitinka Vasario 16-ąją?

www.kursenai.lt dėkoja skaitytojui Tomui už socialinį eksperimentą, ir yra linkę pastebėti, kad žmonių patriotiškumas ir pilietinis sąmoningumas, nors ne taip stipriai ir greitai, bet didėja. Tad reikia tikėtis, kad žmonės kuo toliau, tuo labiau ir neskatinami parodys pagarbą savo valstybei.

Sveiki, trumpas socialinis eksperimentas „Kaip Kuršėniškiai pasitinka Vasario 16-ąją?“ šiandien iš ryto. Į Kuršėnus yra 3 pagrindiniai įvažiavimai. Pradedame nuo Mažeikių pusės, pirmieji namai ir, deja, trispalvių nematyti. Pasuku nuo Norfos ir ką, darosi vis keisčiau, visi pirmi namai ir link Kraštinės g. be vėliavų.

Na, galvoju, važiuoju nuo Šiaulių pirmo įvažiavimo, prasuku nuo žiedo irgi nėra, nėra vėliavų. Privažiuoju Kuršėnus, visi pirmi namai netgi iki Statybininkų gatvės nepasirodo patriotiški.

Prasukus keletą gatvių pabandžiau išskaičiuoti, kas kas antras namas „tuščias“. Centre radau nedidelį „desertą“. Buvusi universalinė parduotuvė ant kalno, vos ne garbingiausioje vietoje prie paminklo, irgi, deja, nepasipuošusi šventėms.

Fotografuojame centrą, politikus, o kas šalia nepastebime… Nepritariu bausmėms už vėliavos neiškėlimo, manau, kad reikia skatinti žmones gerbti savo valstybę, bet tikiuosi šis įrašas privers žmones susimąstyti.

Tai yra asmeninė Kuršėnų bendruomenės portalo skaitytojo nuomonė ir www.kursenai.lt redakcija nebūtinai su ja sutinka bei už ją neatsako.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: