REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Šventinis koncertas „Tėvynė šimtmečio verpetuose“, skirtas Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti

Kasmet Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje Vasario 16-ajai paminėti rengiamas didžiulis koncertas, kuriame dalyvauja daug garbingų svečių ir visa mokyklos bendruomenė. Renginio ,,Tėvynė šimtmečio verpetuose“ scenarijaus autorė,  eilėraščių apie Lietuvą  kūrėja – muzikos mokytoja Jolanta Paušienė, šventės vedėjai – šeštokai Nojus Vasiliauskas ir Ugnė Lideikytė.

Koncerte dalyvavusi LR Seimo  Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės, baigusios mūsų mokyklą, atstovė Ada Grakauskienė, sveikindama mokyklos bendruomenę su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiu, priminė tragišką ir liūdną mūsų tautos istoriją, kuri mus ir padarė šiek tiek prislėgtus. Tačiau dabar mes tikrai turime kuo džiaugtis ir didžiuotis. Kuršėnų miesto seniūno pavaduotoja Giedrė Karkalienė dėkojo visiems, kuriantiems Lietuvą kasdien, ragino ir toliau vieniems kitais rūpintis, nes Lietuva – tai mes. Mokyklos mokinių tarybos pirmininkė, 8c klasės mokinė Aistė Spulginaitė teigė, kad jaunajai kartai Lietuvos nepriklausomybė suteikė ypač daug galimybių, ir dėkojo mūsų protėviams, sukūrusiems šią šalį.

Mokyklos direktorė Danutė Lotiukienė-Kotova renginyje akcentavo, kad tėvynė – tai mes visi kartu, todėl turime mylėti vienas kitą, gerbti, didžiuotis. ,,Tegul mus vienija didžiavimosi savo tėvyne jausmas“, – sakė direktorė. O didžiuotis mūsų mokykla išties turi kuo. Kiekvienais metais buvęs mūsų mokyklos mokinys architektūros profesorius Konstantinas Mateckis įteikia piniginę premiją gabiausiam, daugiausiai pasiekusiam aštuntokui. Šiemet į šią premiją pretendavo net trys aštuntokai: Gabija Eigirdaitė (8b kl.), Kostas Čaplinkskas (8a kl.) ir Erikas Bijeikis (8c kl.). Mokyklos direktorė Danutė Lotiukienė-Kotova priminė premijos skyrimo nuostatus ir paskelbė, kad 2017 m. profesoriaus Konstantino Mateckio premija – 250 eurų – įteikiama 8b klasės mokinei Gabijai Eigirdaitei už puikius mokymosi pasiekimus, įvairių konkursų ir olimpiadų laimėjimus, už aktyvią kultūrinę ir visuomeninę veiklą. LR Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės vardu jos padėjėja Ada Grakauskienė Gabijos tėveliams įteikė trispalvę ir padėkojo už puikų dukters auklėjimą. Profesorius džiaugėsi galėdamas dalyvauti šioje mokyklos bendruomenės šventėje ir akcentavo, kad mokyklos bendruomenė – tai lyg viena didelė šeima, linkėjo visiems kūrybingumo, įteikė dovanų. Mokyklos mokinių aktyvių tėvų klubo nariai, vadovaujami Rolando Kavecko,  taip pat priminė susirinkusiems sudėtingą Lietuvos istoriją ir akcentavo, kad turime būti dėkingi tiems, kurie padovanojo mums laisvę.

Tradiciškai Vasario 16-osios koncerto programoje dalyvauja mokiniai su savo šeimos nariais. Šiemet taip pat atlikėjų netrūko. Scenoje pasirodė pirmokas Mykolas Vielavičius su mama Vaida, dainavo 2a kl. mokinė Vėjūnė Misiūtė su mama Sandra, muzikos mokytoja Jolanta Paušienė su dukra Ieva, 1c klasėje besimokanti Rusnė Kudrevičiūtė su mama ir tėčiu atliko dainą ,,Sapnas spalvotas“, o visas 1c klasės kolektyvas dainavo dainą ,,Nupiešiu Lietuvą“,  juos koncertui paruošė pirmoko Igno mama Lina Jaroševienė. Mūsų mokyklos meninio skaitymo konkurso ,,Ir žodžiai turi sparnus“ laureatės Rusnė Paulauskaitė (2c kl.) ir Airida Norkutė (4c kl.) sužavėjo klausytojus meniškai deklamuodamos eilėraščius (mokytojos Lina Kasparienė ir Ilona Einingienė).

Šventinį koncertą baigė mokytojų choras, vadovaujamas muzikos mokytojos Jolantos Paušienės, kuris atliko Maironio giesmę ,,Lietuva brangi“ pritariant visiems susirinkusiems.

Alina Šimkevičienė,
Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos lietuvių kalbos mokytoja

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: