REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Drąsučiuose vyko renginys „Pasitinkant pavasarį“ Nuotraukos

Gavau aš šiandien laišką nuo pavasario. Tas šelmis taip ilgai man neparašė. Nuo pernai metų dingo kaip į vandenį – Nei laiško, nei žinutės, nei paskambino, Nors… tiesą sakant, jis ir nežadėjo. Bet šiandien aš iš džiaugsmo nestygstu, Jis man parašė – aš grįžtu!

2018 m. kovo 10 d. rytmetį Šiaulių rajono tautodailinkai ir meno kūrėjai rinkosi į pavasarišką renginį, kuriame galėjo ne tik parodyti savo kuriamus darbus, bet ir juos parduoti. Labai džiaugiamės, kad sulaukėme gausaus būrio kūrėjų, miestrų, tautodailinikų, kulinarių, pynėjų, mezgėjų, meno mylėtojų. Parodoje – mugėje dalyvavo: Eglė Sadauskienė (rankų darbo sagės, įvairūs kepiniai), Irena Kaselienė (megztos vilnonės kojinės, tapukai, velykinės dekoracijos), Vaiva Melvydaitė (rankų darbo atvirutės), Stefanija Bulkšienė (pinti krepšeliai), Inga Kazlauskienė (šlepetės, sagės iš vilnos), Vidas Leistrumas (medžio darbai), Danguolė Černiauskienė (gėlių kompozicijos), Sigita Jurkienė (nertos servetėlės), Daiva Bolskienė (įvairūs kepiniai), Skaidrė Atstopienė (pinti lauko krepšiai), Rita Nuniavienė (šakočiai ir grybukai). Moterų klubas „Gyvenimo prieskoniai taip paruošė savo gėrybių stalą. Renginio metu veikė amatininkės Astos Urbelienės autorinių darbų paroda. Visus susirinkusius nuostabiu šokiu „Laisvė“ pasveikinio Drąsučių filialo šiuolaikinio šokio grupė „Iris“ (vad. Inga Jonuškienė), renginio metu visus linskimo Drąsučių filialo liaudiškos muzikos kapela „Ringuva“ (vad. Kęstutis Rupšys).

Renginio metu buvo apdovanoti du Drąsučių kaimo gyventojai. Kuršėnų kaimiškosios seniūnijos apdovanojimas įteiktas Alfonsui Kazlauskui, Drąsučių bendruomenės ir ŠRSKC Drąsučių filialo apdovanojimas įteiktas Eugenijai Jurkienei. Širdingai dėkojame jums už geranoriškas iniciatyvas ir bendradarbiavimą prisidedant prie Drąsučių kaimo gyvenimo gerovės.

Labai džiaugiamės, kad šiais metais sulaukėme ne tik gausaus būrio prekiautojų, bet ir žiūrovų. Vaišinomės įvairiausiais pyragais, kepiniais. Visi kūrėjai apdovanoti laimės pasagomis ir tulpės žiedu. Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie gražios pavasario šventės.

Drąsučių fil. informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Rugsėjo mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Rugsėjo mėn.
Filialo darbo valandomis. Kairių filiale Kairių neįgaliųjų bendruomenės draugijos kūrybinių darbų paroda.

Rugsėjo 5 d. – rugsėjo 25 d.
14 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre ( Ventos g. 7A, Kuršėnai ) VšĮ „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbų parodos atidarymas.
Pirmadieniais – Penktadieniais nuo 8 val. – 18 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre ( Ventos g. 7A, Kuršėnai ) „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbų paroda.
Šeštadieniais nuo 10 val. – 15 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre ( Ventos g. 7A, Kuršėnai ) „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbų paroda.

EDUKACINĖ VEIKLA

Rugsėjo mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: