REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėniškės nuomonė: neįveikiami Daugėlių šaligatviai pavasarį

 • Vanda sako:

  Pritariu dėl Daugėlių šaligatvių. Iš Daugėlių link Kuršėnų centro (iki autobusų stoties) tėra šaligatvis tik vienoje gatvės pusėje ir tas pats baisios būklės. Pakeitus miesto autobusų grafiką (ne žmonių patogumui),kurie važiuoja kas valandą, o kartais ir rečiau, tai žmonėms kažkaip reikia pasiekti Kuršėnų centrą. Nori nenori, reikia kulnioti pėstute. Manau, ne vienas keiksnoja tą vienintelį šaligatvį ir miesto bei rajono valdžią. Jei aš susižeisiu, eidama šiuo šaligatviu, reikalausiu kompensacijos už sveikatos sutrikdymą ne savo noru. Tikėkimės, kad bus atkreiptas dėmesys į Daugėlių gatvės šaligatvio remontą.

 • Daiva sako:

  Daug baisių gatvių ir šaligatvių Kuršėnuose, kad ir Žaliosios gatvė, kai šlapia, amžinai skęstam, o Kuršėnų valdžia tiltu dar vienu per Ventą susirūpinę, laikas ūkiškai pradėti tvarkytis.

 • BraškiųUogienė sako:

  Nesuprantamas toks lojimas per vaginą. Pavasarėja, tirpsta sniegas – taip ir turi būti. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje – visur pelkės, tešlos ir nuo to nepabėgsi.

 • Wacas sako:

  Kam tie saligatviai i daugelius.geriau dar viena fontana pries savivaldybe

 • Pikta mama sako:

  Tikra tiesa! Tų šaligatvių mamoms įveikti neįmanoma. Net sportiniai vezimeliai dideliais pirpučiamais ratais nepravažiuoja, ką kalbėti apie lengvesnius vaikiškus ratus ar mažas kojytes???


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: