REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėniškės nuomonė: neįveikiami Daugėlių šaligatviai pavasarį

 • Vanda sako:

  Pritariu dėl Daugėlių šaligatvių. Iš Daugėlių link Kuršėnų centro (iki autobusų stoties) tėra šaligatvis tik vienoje gatvės pusėje ir tas pats baisios būklės. Pakeitus miesto autobusų grafiką (ne žmonių patogumui),kurie važiuoja kas valandą, o kartais ir rečiau, tai žmonėms kažkaip reikia pasiekti Kuršėnų centrą. Nori nenori, reikia kulnioti pėstute. Manau, ne vienas keiksnoja tą vienintelį šaligatvį ir miesto bei rajono valdžią. Jei aš susižeisiu, eidama šiuo šaligatviu, reikalausiu kompensacijos už sveikatos sutrikdymą ne savo noru. Tikėkimės, kad bus atkreiptas dėmesys į Daugėlių gatvės šaligatvio remontą.

 • Daiva sako:

  Daug baisių gatvių ir šaligatvių Kuršėnuose, kad ir Žaliosios gatvė, kai šlapia, amžinai skęstam, o Kuršėnų valdžia tiltu dar vienu per Ventą susirūpinę, laikas ūkiškai pradėti tvarkytis.

 • BraškiųUogienė sako:

  Nesuprantamas toks lojimas per vaginą. Pavasarėja, tirpsta sniegas – taip ir turi būti. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje – visur pelkės, tešlos ir nuo to nepabėgsi.

 • Wacas sako:

  Kam tie saligatviai i daugelius.geriau dar viena fontana pries savivaldybe

 • Pikta mama sako:

  Tikra tiesa! Tų šaligatvių mamoms įveikti neįmanoma. Net sportiniai vezimeliai dideliais pirpučiamais ratais nepravažiuoja, ką kalbėti apie lengvesnius vaikiškus ratus ar mažas kojytes???


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Sausio  mėnesį
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 20 val. Dėl parodos ir / ar kalendorių ekspozicijos lankymo kreiptis į administracijos korpusą. Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicijoje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)  „Lietuva brangi“ – kalendorių ekspozicija, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba  el. paštu kursenukultura@gmail.com

Sausio mėn. 2 – 14 d.
Pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) istorikės Vidos Girininkienės parengta paroda „Simonas Daukantas: Laikas ir asmenybė“.

Sausio 4 – sausio 31 d.
16 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) Virgilijos Silvestros Šufinskienės autorinė keramikos darbų paroda. Paroda veiks 8 -17 val. pirmadieniais-penktadieniais

Sausio mėn. 16 d. – vasario mėn. 8 d.
15 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Dizainerio Viliaus Purono parodos „Mūsų miestas – mūsų namai“ atidarymas. Paroda veiks pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Sausio mėnesį
8 val.-17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai)Keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti  tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: