REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Sužaistas priešpaskutinis ŠRVMKL turas

XIII ture intesyviausias mačas vyko Gruzdžiuose, kur vietos „Gruzdžiams“ nepavyko įveikti SK „Kuršėnų senukų“, tuo tarpu kituose mačuose intrigos nebuvo, o paskutiniajame ture neaišku tik dėl II – III vietų, kur rebusus skirtingose dvikovose spręs „senukai“ ir „Kužiai“.

Gruzdžiuose vyko bene atkakliausias turo mačas, kur susitiko vietos „Gruzdžiai“ (6/5) ir SK „Kuršėnų senukai“ (8/3), taškas į tašką vykusiose rungtynėse po dvejų ketvirčių buvo lygybė – 61:61, tačiau antroje rungtynių pusėje kuršėniškiai įjungė aukštesnę pavarą ir ėmė po truputį tolti, o rungtynes laimėjo 113:102.

Po šių rungtynių „Gruzdžiai“ liks tikriausiai ketvirti, tuo tarpu SK „Kuršėnų senukams“ lauks sunkiausias mačas prieš SK „Kristalą“ paskutiniame ture, pergalės atveju kuršėniškiai užims antrą, pralaimėjimo atveju – trečią vietą reguliajame sezone.

Gruzdžių „Gruzdžiai“ – Kuršėnų SK „Senukai“ 102:113
(27:26 34:35 24:29 17:22)

Gruzdžių „Gruzdžiai“: Š. Bernotas 33, N. Palubinskis 20
Kuršėnų SK „Senukai“: O. Medišauskas 33, A.Liulys 20

Namie žaidę SK „Kristalas“ (11/0) nepasigailėjo Daugėlių „Flamingo“ (4/7), kuriam įkrėtė į kailį jau pirmajame ketvirtyje – 32:5, tad tolimesnė eiga buvo tik formalumas, ir kuršėniškiai laimėjo rungtynes 101:49. „Kristalo“ ekipa jau seniau buvo užsitikrinę turnyrinės lentelės pirmąją vietą, tuo tarpu Daugėlių „Flamingas“ liks penkti, nepriklausomai nuo paskutinio mačo su „Kužiais“ baigties.

Kuršėnų „Kristalas-SM Feniksas“ – Daugėlių „Flamingas“ 101:49
(32:5 19:11 24:16 26:17)

Kuršėnų „Kristalas-SM Feniksas“: G. Kukanauskas 26, A. Auškalnis 23
Daugėlių „Flamingas“: M. Veresovas 11, A. Česnauskas 9

Rezultatyvias rungtynes sužaidė „Kužiai“ (8/3) ir „Be talento“ (0/12), kurios baigėsi Kužių „Kužių“ naudai 119:82. Prasidėjus rungtynėms, kuršėniškiai rimtai kibo į atlapus favoritams ir pirmavo po pirmo ketvirčio 28:26, tačiau tik prasidėjus antrajam pritrūko kvapo, ir kužiškiai sugebėjo įgyti 20 taškų persvarą, kurią lemiame ketvirtyje dar padidino ir laimėjo rungtynes 37 taškais. Po šios pergalės kužiškiai užima trečią vietą turnyrinėje lentelėje ir paskutinėse turo rungtynėse prieš Daugėlių „Flamingą“ turi progą pasigerinti poziciją iki antros, tuo tarpu „Be talento“ ekipa sužaidė visas rungtynes, ir atkrintamąsias pradės iš šeštosios vietos.

Kužių „Kužiai“ – Kuršėnų „Be talento“ 119:82
(26:28 34:10 27:28 32:16)

Kužių „Kužiai“: V. Žutautas 22, A. Averlingis 21
Kuršėnų „Be talento“: A. Baukas 28, G. Gedrimas 25

Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuke toliau dominuoja Gintaras Kukanauskas (Kuršėnų „Kristalas-SM Feniksas“) – 29,5 taško per rungtynes, antroje Arnas Liulys (SK „Kuršėnų senukai“) – 24,1 taško, o trečioje Pranciškus Ručinskas (Kužių „Kužiai“) – 16,8 taško per rungtynes.

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: