REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Baigėsi reguliarusis ŠRVMKL sezonas

  • Diringa sako:

    Gaila,kad jubiliejinis cempionatas,o pats neidomiausias…nera cia ko kaltinti komandu..tiesiog nebera zmoniu..ir nebebus taip,kaip buvo Gedvairos,Diringos,Kairiu ar kitu komandu laikais…tad gerbiamas Dariau…tavo pasakymas pasiimkit daugiau zmoniu yra niekinis..ju paprasciausiai nebera ir cia tau ne Vilnius kur komandu gali prikurti belekiek…linkejimai organizatoriams ir padeka uz ilga ir gera organizacija,bet siuo metu vien ju geru darbu nebeuztenka

  • Dainiaus Fanas sako:

    Dariau, kaip sakėte pasimti daugiau žmonių komandai “be talento” manau reiktų reikšti pagarba ir džiaugtis, kad dar yra norinčiu žaisti, Kristalas 5 susirenka į daugelį varžybų. Kodėl jiems nesakote pasimti daugiau žmonių. Manau ne tik priešininkams yra nepagarba susirinkti penkiese, bet ir teisėjai kitaip žiūri į rungtynes, kai turi švilpti ir kaikuriuos momentus tiesiog nutylėti ir nešvilpti baudų kad nebūtų išbauduota Kristalo komanda :)

    • Niekur neskleidžiau paniekos ar kitos nepagarbos :) nesimaišykim emocijose. Daugiau kalbu, kad liūdna, kad žmonės baigia rungtynes keturiese, ar žaidžia penkiese, neišskiriant ir Kristalo. Reiškias, kad ateitis ne kažin kokia laukia. Čempionato idėja puiki, organizacija gana sklandi, bet perspektyvos ribotos dėl žmonių trūkumo.


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: