REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Atkrintamų ŠRVMKL varžybų starte „Gruzdžių“ pergalė

Prasidėjo ŠRVMKL atkrintamos varžybos, kur SK „Kristalas-SM Feniksas“ laukia varžovų iš Daugėlių „Flamingo“ ir Gruzdžių „Gruzdžių“ ekipos nugalėtojų, tuo tarpu SK „Kužiai“ sužinojo, kad be kovos į pusfinalį patenka SK „Kuršėnų senukai“, su kuriais jie ir bandys pakovoti dėl vietos finale. 

Daugėliuose vykusiame mače Daugėlių „Flamingas“ bandė pasinaudoti namų sienomis ir išsiveržti į priekį dėl patekimo į pusfinalį, bet varžovai iš Gruzdžių buvo stipresni.

Po pirmo ketvirčio nokauto, kuomet svečiai išsiveržė į priekį 23:10, daugėliškiai antrajame prisivijo gruzdžiškius iki 8 taškų – 31:39, bet po ilgosios pertraukos „Gruzdžiai“ sugebėjo mobilizuotis, ir nutolo nepavejamai, bei iškovojo pergalę 83:67.

1-0, ir dvikova keliasi į Gruzdžius, kur kitą savaitę arba paaiškės paskutinis pusfinalio dalyvis, arba dvikova kelsis į Daugėlius lemiamam mūšiui.

Daugėlių „Flamingas“ – Gruzdžių „Gruzdžiai“ 67:83
(10:23 21:16 14:19 22:25)

Daugėlių „Flamingas“: M. Veresovas 24, A. Česnauskas 16
Gruzdžių „Gruzdžiai“: K. Jasotis 22, N. Palubinskis 22

Kuršėnų „Be talento“ nesugebėjo mobilizuoti žmonių atkrintamoms rungtynėms ir praleido SK „Kuršėnų senukus“ į pusfinalį be kovos, kur jie susitiks su SK „Kužių“ ekipa.

Kuršėnų „Be talento“ – Kuršėnų SK „Senukai“ 0:20

Techninis rezultatas

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

Atkrintamųjų medį rasite čia.

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: