REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Viktorina „Ką žinai apie savo šalį Lietuvą?“

Lietuva… Lietuva… Artima… Mylima… Kur bebūčiau visad mano širdyje. Balandžio 10 d. Drąsučių mokykloje vyko viktorina „Ką aš žinau apie savo šalį Lietuvą?“, skirta IV klasės mokiniams. Viktorina parengė ŠRSKC Drąsučių filialo kultūros renginių organizatorė Inga Jonuškienė ir meno vadovė Eugenija Jurkienė, o naujas knygas, filmukus apie Lietuvą pristatė Drąsučių bibliotekos bibliotekininkė Neringa Skėrytė bei pakvietė visus vis dažniau užsukti į Drąsučių biblioteką kur galima ne tik skaityti knygas ar leisti laiką prie kompiuterio, bet ir išbandyti įvairias edukacines veiklas. O visai netrukus Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje bus įrengta ir atidaryta kino erdvė, kur bus galima leisti savo laisvalaikį, žaisti stalo žaidimus bei žiūrėti populiariausius filmus.

Viktorinoje dalyvavo trys komandos. Visos komandos buvo labai kūrybingos ir išradingos. Viktorinos metu vaikams buvo užduodami klausimai apie Lietuvą, nacionalinius augalus, paukščius, prezidentus, ežerus, lankytinas vietas. Mokiniams teko prisiminti Lietuvos istorijai reikšmingus įvykius bei asmenybes. Vaikai noriai atsakinėjo į klausimus ir stebino savo žiniomis. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Nuoširdžiai dėkojame Drąsučių mokyklos mokytojai Vilijai Mikučauskienei už nuoširdų ir šiltą bendravimą ir bendradarbiavimą.

ŠRSKC Drąsučių filialo informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: