REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Poezijos popietė Kužiuose

POEZIJA ,
Tu mano
PANACĖJA,
kai siela
Ilgisi sparnų
pagaut
ŽVAIGŽDĖTĄJĄ svajonę…

Šiomis kužiškės Jolantos Anglickaitės-Šleževičienės eilėmis  2018 m. balandžio 12 dieną susirinkusius į poezijos popietę ,, Apie pavasarį ir Lietuvą“ pasveikino renginio vedėja, Kužių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Rita Bielskienė. Į Kužių seniūnijos salę sugužėjo visas būrys svečių:  Šiaulių miesto asociacijos ,,Menų šaltinis“ literatės Rita Skeirienė, Regina Vašvilienė, Birutė Krikščiūnaitė,  Gražina Matulevičienė, Elena Eidukienė, ginkūniškė eiliuotoja Zita Urbietienė, Piktuižių bendruomenės moterų vokalinis ansamblis, vadovaujamas Sandros Banevičienės. Ši popietė buvo ypatinga kužiškei, asociacijos ,,Menų šaltinis“ narei Eugenijai Jašinskienei, kuri  išleido naują poezijos knygą ,,Lieka pėdos“. Tai trečioji E. Jašinskienės knyga. Naują leidinį pristatė viešnia iš ,,Menų šaltinio“ Rita Skeirienė. Ji išsamiai papasakojo apie Eugenijos kūrybą, prisimindama ir ankstesnes jos išleistas knygas. Plunksnos sesės džiaugėsi ir linkėjo Eugenijai dar ilgų kūrybinių metų, dovanodamos ne tik gėles, bet ir savo sukurtus posmus. Naujos knygos išleidimo proga E. Jašinskienę sveikino Kužių seniūnė Jolanda Rudavičienė, Kužių seniūnijos žemės ūkio specialistė Virgina Bartaševičienė, Kužių salės folkloro kolektyvas ,,Ringuva“ (vadovė Kristina Lučinskaitė), kuriame ir pati autorė dainuoja. Popietės metu skambėjo dainos, liejosi eilių posmai, o moterų iš Piktuižių dainuotos dainos, kurių tekstų autorės asociacijos literatės R. Vaišvilienė ir R. Skeirienė susilaukė gausių aplodismentų. Bibliotekininkės atsidėkodamos už renginį, eiliuotojoms ir kolektyvų vadovėms dovanojo pavasarinių gėlių puokštes ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos išleistą Lietuvos kariuomenės savanorio, visuomenės veikėjo, žurnalisto Stasio Butkaus, kilusio iš Šiaulių rajono, Kurtuvėnų kaimo, atsiminimų knygą „Vyrai Gedimino kalne“.

Nijolė Viktoravičienė,
Kužių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotr. Nijolės Viktoravičienės

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: