REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Edukacinis užsiėmimas „3D pieštuko galimybės“ Kužiuose

Balandžio 18 d. rytą Kužių biblioteka aidėjo nuo vaikučių klegesio. Į biblioteką, naujai edukacinei veiklai buvo pakviesti Kužių lopšelio-darželio ,,Vyturėlis‘‘ priešmokyklinės ,,Pelėdžiukų‘‘ grupės vaikučiai  su auklėtoja Loreta Legačinskiene ir auklėtojos padėjėja Nina Tauniene. Naują edukaciją – 3D pieštuko galimybes pristatė Šiaulių rajono savivaldybės Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė Roberta Rasikienė. Laikas nestovi vietoje, kartu su juo keičiasi ir vaizduojamojo meno priemonės. Dar visai nesenai vaikai piešė pieštukais, flomasteriais ar liejo akvarele, o šiandien gali išbandyti 3D pieštuką su kurio galima kurti įvairias trimates figūras. Pasitarus su vaikais, pavarčius knygeles apie raides buvo nuspręsta, jog su visų pirma nusipiešime ant popieriaus su flomasteriais savo vardo pirmą raidę, o po to ją pasigaminsime su 3D pieštuku. Kol vieni vaikučiai sėdo prie stalo ir bandė 3 D pieštuką, kiti  žaidė su kinetiniu smėliu prie terapinio smėlio ir šviesos stalelio, vartė knygeles, dėliojo dėliones ar įsitraukė į virtualių žaidimų labirintus kompiuteriuose. Smagus rytmetis ir daug veiklų bibliotekoje prabėgo nepastebimai. Džiugu, tai jog pirmasis pabandymas su 3D pieštukais vaikams patiko. Pagamintos raidelės bus eksponuojamos lopšelio-darželio parodoje, kur 3D pieštuko galimybes galės pamatyti ne tik vaikai, darbuotojai, bet ir ugdytinių tėveliai.

Ir kaip sakė rusų rašytojas Kornejus Čiukovskis „Kiekvienas vaikas yra nepakartojama kūrybinė laboratorija su nežabota fantazija, kurios skrydis beribis ir nesuvaldomas“.

Nijolė Viktoravičienė,
Kužių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Nuotr. Robertos Rasikienės

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: