REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kino kūrybos pamokos Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje jau įsibėgėjo

Vienas po kito jau vyksta užsiėmimai Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus Kino erdvėje. Pradėjus vykdyti programos projektą „Kino pažinimo erdvės įkūrimas Kuršėnuose“, kurį dalinai finansuoja Lietuvos Kultūros taryba, šįkart 2018 metų balandžio 16-ąją užsiėmimą kino tematika vedė Šiaulių profesinio rengimo centro profesijos mokytojas, Šiaulių jaunųjų technikų centro vaizdo operatorių būrelio vadovas, Šiaulių vaikų dienos centro, klubo „Tarp savų“ audiovizualinio meno būrelio vadovas, Šiaulių kino meno klubo narys, fotografas, daugelio filmų autorius Ramūnas Snarskis.

Edukatorius visų pirma trumpai papasakojo apie save: kuo jis svajojo būti užaugęs, kaip atsirado jo gyvenime kinas ir kaip darbas gali tapti mėgstamu hobiu. Aštuntos klasės moksleiviai iš Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos galėjo iš arčiau susipažinti, paliesti ir išbandyti vienas iš pirmųjų kino kamerų ir sužinoti, kaip laikui bėgant jos tobulėjo ir keitėsi ne tik dydžiu ir svoriu, bet ir savo funkcijomis. Taip pat buvo pristatyti du trumpi vaizdo filmai – vaidybinis ir dokumentinis. Juos peržiūrėjus edukatorius moksleivius padalino į dvi komandas ir pateikė jiems užduotis: iki kito susitikimo parašyti scenarijus. Vienai grupei teko vaidybinio filmo žanras, o kitai – dokumentinio. Susitikus antrą kartą bus įdomu pamatyti, kaip jaunimas įsivaizduoja, kaip atrodo filmo kūrimas, scenarijaus rašymas ir vaidyba. Edukatorius pažadėjo kitąkart supažindinti iš arčiau moksleivius su filmų kūryba – kaip dirbti su tikra, profesionalia kamera, mikrofonu.

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

Projektą remia

Projektą vykdo

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: