REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Lopšelio-darželio „Nykštukas“ „Riešutėlių“ pažintis su Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriumi

Artėjant Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei 2018 metų pavasarišką balandžio 19-osios dieną, kai saulutė šildo vis stipriau ir maloniau, Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkę Vilmą Grudžinskienę aplankė Kuršėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ Montessori grupės auklėtiniai. Na, tiksliau ne bibliotekininkę vaikai atėjo aplankyti, o susipažinti su bibliotekoje esančiomis knygomis bei edukacijomis. Džiugina tai, jog „Riešutėlių“ grupės vaikučiai matyti buvo tikrai ne pirmą kartą. Kai kurie kartu su tėveliais jau yra net bibliotekos skaitytojai. Lydimi auklėtojos metodininkės Loretos Mickevičienės ir auklėtojos padėjėjos Loretos Stulpinienės, vaikai panoro susipažinti su biblioteka, jos taisyklėmis bei funkcijomis ir bibliotekininkę užvertė įvairiausiais klausimais. Apžiūrėję, pavartę knygeles ir pažaidę su smėlio staliukais, mažieji bibliotekos lankytojai buvo pakviesti į bibliotekos patalpose esančią kino erdvę. Užtemdžius langus ir išjungus šviesą, vaikai pasijuto tarsi kino salėje.

Bibliotekininkė buvo paruošusi kelis mokomuosius videofilmukus. Pasimokėme skaičiuoti bei susipažinome su raidėmis. Juk norint išmokti skaityti, būtina pažinti visą abėcėlę. Pagirtina, kad „riešutėliai“ jau puikiai skaičiuoja ir pažįsta raideles.

Turbūt patys maloniausi ir įdomiausi apsilankymai būna būtent darželinukų. Keturmečiai – šešiamečiai juk tokie smalsūs! Jiems viskas, kas nauja ir dar nepatirta, yra įdomi ir neįkainojama patirtis, o bibliotekininkės mažuosius svečius visada pasitinka su šypsenomis ir niekada nesako „Viso gero“, tariame tik „Iki pasimatymo“, nes viliamės, kad susitiksime dar daug kartų.

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Rugsėjo mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Rugsėjo mėn.
Filialo darbo valandomis. Kairių filiale Kairių neįgaliųjų bendruomenės draugijos kūrybinių darbų paroda.

Rugsėjo 5 d. – rugsėjo 25 d.
14 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre ( Ventos g. 7A, Kuršėnai ) VšĮ „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbų parodos atidarymas.
Pirmadieniais – Penktadieniais nuo 8 val. – 18 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre ( Ventos g. 7A, Kuršėnai ) „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbų paroda.
Šeštadieniais nuo 10 val. – 15 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre ( Ventos g. 7A, Kuršėnai ) „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbų paroda.

EDUKACINĖ VEIKLA

Rugsėjo mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: