REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Pirmoji išvyka į 7×7 futbolo turnyrą „Mes žaidžiam fūlę“ Mažeikiuose

Gegužės 27 d. jauniausieji Kuršėnų sporto mokyklos 2010/2011 m. gim. futbolininkai dalyvavo pirmajame futbolo turnyre Mažeikiuose. Į pirmą išvyką vaikučius lydėjo didelė tėvelių palaikymo komanda. Turnyre dalyvavo 8 komandos.

Pogrupyje kuršėniškiai iškovojo pergalę 3:1 prieš Šiaulių FA 2011 ir patyrė du pralaimėjimus nuo Palangos SC ir FC „Džiugas“ bendraamžių. Dėl 5-8 vietų mūsiškiai 4:2 įveikė Šiaulių FA-2. Kovoje dėl 5-6 vietų po varginančios kovos nusileido Telšių FK „Džiugo“ 2011 futbolininkams.

Naudingiausio komandos žaidėjo prizas buvo įteiktas Matui Daujotui. Nors diena buvo labai karšta ir pareikalavo nemažai jėgų, tačiau kuršėniškius lydėjo puiki nuotaika. Turnyro metu liejosi džiaugsmo ir nevilties ašaros. Tai buvo didelis iššūkis ne tik Kuršėnų sporto mokyklos auklėtiniams, bet ir jų tėveliams. Sukaupta patirtis turnyro metu padės berniukams toliau tobulėti treniruočių procese ir kitose varžybose. Komandos treneris D. Leškauskas.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: