REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Žemaitijos skautų organizacija kviečia į stovyklą ir šimtmečio žygį

Sakoma, kad vaikams geriausia augti ten, kur kartu auga ir suaugusieji. Ten, kur mokomės vieni iš kitų, nepaisydami amžiaus ar patirties. Intuityviai mokomės iš to, ką matome, o ne iš to, ką girdime. Skautų judėjimas visame pasaulyje nebūtų išlikęs be tų žmonių, kurie skyrė savo laiką vaikams. Be piniginio atlygio ar apdovanojimų, bet su dideliu džiaugsmu ir užsidegimu. Atgal jie gavo neišmatuojamo dydžio dovanų, pamokų ir patirčių.

Suaugęs žmogau – nesvarbu, kiek Tau metų, kuriame Žemaitijos kampelyje gyveni, kur dirbi ar kiek vaikų turi – mes, skautai, kviečiame Tave tapti Žemaitijos skautų organizacijos dalimi. Tapti milijonus žmonių pasaulyje vienijančio ir tą pasaulį keičiančio judėjimo dalimi.

Pati geriausia vieta susipažinti su skautais yra stovykla ar žygis. Tad kviečiame Tave kartu stovyklauti Žemaitijos skautų organizacijos stovykloje „Kor ope tek“ ar žygiuoti Šimtmečio žygyje iš Mažeikių į Pakutuvėnus (vieną ar kelias dienas, o gal ir visą žygį)!

Didžioji vasaros stovykla „KOR OPĖ TEK“ vyks š. m. rugpjūčio 5-11 dienomis (daugiau info: http://zemaitijosskautai.lt/2018/06/07/vasaros-stovykla-kor-ope-tek-2018/)
13-asis šimtmečio vasaros žygis „Mažeikiai-Pakutuvėnai“ (~100 km) vyks š. m. rugpjūčio 21-26 dienomis (daugiau info: http://zemaitijosskautai.lt/renginys/13-asis-simtmecio-vasaros-zygis-mazeikiai-pakutuvenai/)

Daugiau detalesnės informacijos:
Vyriausioji skautininkė sktn. vyresn. sk. Dovilė Byčienė
+370 698 10 986
vyr.skautininkas@zemaitijosskautai.lt

Jeigu norite iš arčiau susipažinti su mūsų organizacija – dalinamės su jumis dokumentiniu ŽSO filmu – „Esu ten, kur noriu būti“.

– Žemaitijos skautų organizacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: