REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Jau greitai: jaunimo projektas „Artrakcija“

Pirma idėja, pajuokavimai, minčių lietus, rimtesnis žvilgsnis, bendraminčių paieška ir galiausiai žodžių „mes galim, kodėl gi ne?“ ištarimas. Taip gimė jaunimo stovykla – „ARTRAKCIJA“. Tai projektas, dalinai finansuojamas Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos lėšomis, skatinantis jaunus žmones suprasti, analizuoti ir kūrybiškai išreikšti savo emocijas. Neretai yra pamirštama jų svarba ir įtaka ne tik gyvenimui apskritai, bet ir pačiai žmogaus asmenybei, todėl Kūrybinės raiškos centras ir kviečia apie tai pasikalbėti garsiai. Miško gelmėse, Kelmės raj., sodyboje „Prie upės“ , liepos 3-8 dienomis lepindamiesi saule ir gamta 20 jaunuolių leisis į patyrimų kelionę.

Pagrindinis tikslas – suvokti, kad kiekviena emocija yra ypatinga, nes jos kaip natos muzikoje: vienos aukštos, kitos žemos, tačiau kartu jos – nuostabi melodija. Tik deramai supratus jausmus, galima pajusti vidinę harmoniją. Svarbu nepamiršti ir kūrybos, kurios procesas neatskiriamas nuo pojūčio. Menas yra geriausias būdas tiek pamatyti savo jausmus, tiek juos išreikšti. Sukombinuotas su įvairiais žaidimais, įdomiais pokalbiais, pasakiška gamta ir nežmoniška laisve, jis gali atverti plačias galimybes ir pažinimą. Pasitelkdami meno šakomis projekto dalyviai bandys įsigilinti į savo vidų, suvokti patiriamas emocijas ir jas išreikšti. Kiekvieną dieną bus gilinamasi į vis kitą emociją: liūdesį, laimę, pyktį, baimę ir meilę. Veiklos labai įvairios – nuo ryto meditacijos, diskusijų ir refleksijų iki vaidinimo, tapymo, išėjimo į mišką ir t.t. Viskas bus paremta neformaliais ugdymo metodais ir meno psichologija. Stovyklos pabaigoje dalyviai apjungs skirtingas meno šakas ir sukurs bendrą produktą, kuris vaizdžiai apibendrins visą stovyklos esmę. Kiekvieną projekto dieną Kūrybinės raiškos centro Facebook puslapyje skelbsime trumpą dienos veiklų/ diskusijų aprašymą, tad kviečiame sekti ir laukti naujienų!

Straipsnio autorė: Vaida Liandzbergaitė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Rugpjūčio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Rugpjūčio 7 d. – rugsėjo 1 d.

Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Lietuvos nacionalinio kultūros centro parengta paroda „Baltų genčių kostiumai“.

EDUKACINĖ VEIKLA

Rugpjūčio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: