REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekoje savo kūrybos parodą „Būties džiaugsmas“ pristatė menininkas Gediminas Beržinis

2018 m. birželio 26 d. į Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteką susirinko būrys meno mėgėjų, kurie panoro susitikti su žinomu žurnalistu, fotografu, videomenininku, tapytoju Gediminu Beržiniu. Svečias, lydimas trijų anūkų ir dukros Laimos Beržinytės-Gulbinienės, atvyko pristatyti bibliotekos foto meno erdvėje eksponuojamos savo tapybos darbų parodos „Būties džiaugsmas“.

Susitikimas su išskirtiniu menininku prasidėjo labai paprastai ir jaukiai. Su auditorija vaizdžiai ir kūrybiškai bendraudamas G. Beržinis papasakojo, kaip jam gimsta kūrybinės mintys, kalbėjo apie įkvėpimo, tikėjimo, gyvenimo, meno prasmės klausimus ir kūrybinę laisvę. Savo pristatymą autorius papildė fil­muo­ta ir fo­tog­ra­fuo­ta me­džia­ga.

Autorius žavėjo susirinkusius nuoširdumu ir paprastumu. Atokvėpiui visus  vaišino dukros gamintais keksiukais.

Pas­ku­ti­niu parodos atidarymo ak­cen­tu ta­po tapybos edukacinis užsiėmimas „Ekspresionizmo menas“, kurio metu G. Beržinis atėjusiuosius kvietė atsipalaiduoti, pabėgti nuo kasdienybės, išlaisvinti vaizduotę ir leisti karaliauti spalvoms.

Renginys truko net dvi valandas, o po atidarymo daugiau nei mėnesį bus galima grožėtis ryškiais ir energetiškai aktyviais Gedimino Beržinio paveikslais.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja

Nuotraukos Laimos Beržinytės Gulbinienės ir Karolinos Jasiukevičiūtės

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki birželio 16 d.
Pirmadieniais-penktadieniais
9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Nijolės Sitonytės, Gitanos Evseičikaitės ir Simonos Bagdonaitės – Gubinienės paroda „Meno teorija / tekstilė“.

Birželio 19 d.
18 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Gasienės grafikos darbų parodos „Atradimai“ atidarymas. Paroda veiks iki liepos 26 d. Pirmadieniais – šeštadieniais 10 – 19 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Birželio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: